Meghan Markle dorastała na planie "Świata według Bundych". Tajemnicę zdradził serialowy Al Bundy

Meghan Markle jako 9-letnia dziewczynka była stałym gościem na planie serialu "Świat według Bundych". Zapamiętał ją aktor grający w serialu główna rolę.
Zobacz wideo

Meghan Markle z telewizją związana jest od dzieciństwa. Choć jako aktorka zadebiutowała dopiero w 2005 roku w filmie "Gorąca laska", to na planie filmowym pojawiała się już jako mała dziewczynka. Zdradził to Ed O’Neill, który wcielał się w rolę Ala Bundy’ego w serialu "Świat według Bundych". 

Meghna Markle wychowała się na planie "świat według Bundych"

Ed O’Neill, serialowy Ted Bundy, był gościem talk-show Ellen DeGeneres. Aktor miał rozpoznawać gwiazdy młodego pokolenia. Wśród wyświetlanych zdjęć pojawiło się takie z Meghan Markle. O’Neill szybko zorientował się, że fotografia przedstawia księżną Sussex. Co ciekawe, gwiazdor wyznał też, że osobiście poznał Meghan Markle. 

Przychodziła na plan "Świata według Bundych" ubrana w mundurek katolickiej szkoły. Miała wtedy jakieś 9 lat - powiedział na antenie. "The Ellen DeGeneres Show".
 

Okazuje się, że ojciec Meghan, Thomas W. Markle, przez wiele lat pracował przy serialu. Najpierw pełnił rolę oświetleniowca, później operatora. Córka zaraz po lekcjach odwiedzała go więc na planie. 

Dziś Meghan nie utrzymuje kontaktów z ojcem. Przypomnijmy, że mężczyzna nie był nawet zaproszony na ślub Meghan i księcia Harry'ego. O jej ciąży dowiedział się, słuchając audycji radiowej

AG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.