Ojciec Meghan Markle pierwszy raz o ciąży córki. "Dowiedziałem się z radia"

Ojciec Meghan Markle dowiedział się o ciąży córki z radia. Mimo że Meghan nie poinformowała go o tak ważnej zmianie w jej życiu osobiście, był poruszony i szczęśliwy.

Wiadomość o ciąży Meghan Markle obiegła świat w poniedziałek. Informację o tym, że księżna Sussex spodziewa się dziecka, skomentowała zarówno jej matka jak i siostra.  Jednak dopiero teraz głos zabrał ojciec. 

Thomas Markle o ciąży córki

Meghan Markle nie żyje w dobrych relacjach ze swoim ojcem. Podobno po licznych wywiadach udzielanych tabloidom Thomas Markle stracił zaufanie córki i nie miał z nią od miesięcy żadnego kontaktu. Również o jej ciąży dowiedział się z mediów, a nie bezpośrednio od niej. W rozmowie z "Daily Mail" mówi, że mimo wszystko ta informacja bardzo go wzruszyła.

Stałem w korku, czekając na przekroczenie granicy, kiedy usłyszałem informację o dziecku w radiu samochodowym. Pierwszą rzeczą, o której pomyślałem, był moment, kiedy 37 lat temu trzymałem w ramionach Meghan jako noworodka. Pomyślałem "Moje dziecko ma dziecko". Poczułem się dumny. 

Thomas Markle dodał także:

W tym momencie przepełniała mnie radość i miłość do mojej pięknej córki i mojego zięcia. Nowe dziecko jest błogosławieństwem i nie mogę się doczekać zobaczenia małej Meghan lub małego Harry'ego - czytamy w "Daily Mail". 

Takie słowa z pewnością wzruszyłyby Meghan i Harry'ego. Szkoda, że książęca para nie przekazała Thomasowi takiej informacji osobiście.

AG 

Więcej o:
Komentarze (36)
Ojciec Meghan Markle pierwszy raz o ciąży córki. "Dowiedziałem się z radia"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kk

  Oceniono 22 razy 16

  Książęca para nie przekazała Thomasowi informacji osobiście, bo jakby to zrobiła to za kilkaset dolców udzieliłby wywiadu i poinformowal o tym cały świat. Ot taka karma.

 • Gość: Komentuj jako gość

  Oceniono 28 razy 14

  Co za toksyczna rodzina. Współczuję tej Meghan. Pewnie jako ojciec dał ciała,a teraz oczekuje wdzięcznosci, miłości,szacunku i specjalnych względów. Na to trzeba zapracować drogi Panie,lepiej byś zrobił gdybyś usunął się w cień i przestał się publicznie wypowiadać.

 • Gość: statystyczny_polak

  Oceniono 9 razy 7

  a czemu wogole ktos sie interesue co ten facet ma do powiedzenia. Jest to pasozyt, ktory nie interesowal sie corka do czasu kiedy nie zaczela osiagac sukcesy i chce sie ogrzac w jej swietle i zarobic na tym za wszelka cene. tacy ludzie sa niepowazni i nie powinno sie takim trolom poswiecac uwagi.

 • Gość: Fffggghhj

  Oceniono 1 raz 1

  Elsa koch z buchenwaldu merkle

 • pakoshead

  Oceniono 15 razy -3

  To, ze owa Meghan stala sie czescia rodziny krolewskiej, swiadczy o kompletnej degrengoladzie i poczatku konca tejze rodziny, czego to zreszta duza czesc brytyjskiego spoleczenstwa sobie zyczy...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX