"Taniec z Gwiazdami". Krzysztof Ibisz nie popisał się wiedzą filmową. Coś mu się pomyliło

Choć Krzysztof Ibisz od kilkudziesięciu lat prowadzi różne imprezy i programy telewizyjne, nawet jemu zdarzają się wpadki. W poniedziałek prezenter zaliczył gafę podczas odcinka "Tańca z Gwiazdami".

Krzysztof Ibisz jest jednym z najpopularniejszych polskich prezenterów i konferansjerów. Od ponad dwóch dekad pracuje w Polsacie. Wieloletnie doświadczenie nie pomogło mu się jednak ustrzec przed wpadką. W ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" prowadzący pomylił kultowych aktorów.

Zobacz wideo Izabela Janachowska oddała hołd królowej Elżbiecie? Nagle zaczęła mówić o dziecku Ibisza

Jamala, Oceana"TzG". Nie tylko Jamala. Te zagraniczne gwiazdy podbijały taneczny parkiet

"Taniec z Gwiazdami". Krzysztof Ibisz nie popisał się wiedzą. Prezenter zaliczył wpadkę

Motywem przewodnim ostatniego odcinka "Tańca z Gwiazdami" był jubileusz telewizji Polsat. Stacja nadaje już od 30 lat. W związku z celebracją Jamala i Jacek Jeschke poprosili wieloletnią gospodynię "Wydarzeń", Dorotę Gawryluk o wybór podkładu muzycznego. Dziennikarka zdecydowała się na utwór "Por una cabeza" z kultowego "Zapachu kobiety". Tango uczestników zebrało maksymalne noty od jurorów.

Krzysztof Ibisz poprosił o komentarz także Gawryluk, która przyznała, że zatańczyłaby w programie jedynie w towarzystwie męża lub odtwórcy głównej roli we wspomnianym filmie. Wówczas prezenter zażartował, że stacja już prowadzi rozmowy z Robertem De Niro. Tym samym gospodarz show zaliczył wpadkę, gdyż w niewidomego pułkownika Franka Slade'a w "Zapachu kobiety" wcielił się Al Pacino.

Natalia Janoszek"Taniec z Gwiazdami". Natalia Janoszek zaskoczyła wyznaniem. "Parzyłam się na tym"

Gafa Krzysztofa Ibisza nie była mocno kompromitująca, jednak prezenter sam jest z wykształcenia aktorem, powinien więc znać klasykę kina. Możliwe jednak, że wpadka spowodowana była zmęczeniem. Prowadzący zaledwie tydzień temu powitał na świecie trzeciego syna. Mały Borys zapewne nie oszczędza rodziców, stąd najprawdopodobniej roztargnienie u młodego taty.

Więcej o: