"Ślub od pierwszego wejrzenia". Robert pochwalił się sesją autorstwa żony. Piotr Mosak komentuje

Aneta i Robert są jedną z najbardziej lubianych par pośród wszystkich edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Ostatnio młody tata pochwalił się efektami sesji zdjęciowej, którą wykonała jego żona. O komentarz pokusił się nawet Piotr Mosak.

Aneta i Robert wzięli udział w szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jako jednym z nielicznych udało im się odnaleźć miłość w programie. Już od początku było widać, że między nowożeńcami zaiskrzyło. Zakochani do dziś tworzą szczęśliwe małżeństwo. Na początku roku powitali na świecie syna, Mieszka. Para nie zamierza jednak poprzestać na jednym dziecku i już planuje powiększenie rodziny. Od czasu występu w matrymonialnym show, uczestnicy cieszą się dużą popularnością w mediach społecznościowych. Ostatnio na instagramowym profilu Roberta pojawiły się fotografie autorstwa ukochanej. Kadry zachwyciły nawet jednego z programowych ekspertów.

Zobacz wideo Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina ślub z Karolem. "Pieprz***na burza"

Te gwiazdy pokazały jak się nie malować. Wpadki na czerwonym dywanieBiałe plamy u Angeliny i pomarańczowa twarz Włodarczyk. Tak się lepiej nie malować

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Robert pozuje niczym model. Zdjęcie skomentował Piotr Mosak

Instagramowy profil Roberta obserwowany jest przez ponad 100 tysięcy fanów. Uczestnik najczęściej dzieli się tam rodzinnymi fotografiami. Ostatnio jednak zrobił wyjątek i pochwalił się samotną sesją, której autorką jest Aneta. Młody tata pozuje niczym profesjonalista.

Okiem mojej żony. Ps. Wypatruję lepszej ceny węgla - napisał pod zdjęciem.
 

Post skomentował jeden z ekspertów poprzednich edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Piotr Mosak zaproponował Robertowi udział w innym programie.

"Top Model" na ciebie czeka! - zachęcał psycholog.

Fanom również kadry autorstwa Anety wyjątkowo przypadły do gustu.

Całkiem ładnie cię ta żona widzi.
Kadry uchwycone przez żonę rewelacja. Zdolna żona, mąż model.
Żona ma całkiem niezłe oko, bo ujęcie super - czytamy w komentarzach.

'Love Island' - Alicja i Sebastian"Love Island". Widzowie nie zostawili na Ali suchej nitki. "Co ona sobie ubzdurała?"

Myślicie, że Robert posłucha sugestii Piotra Mosaka i zobaczymy go w następnym sezonie "Top Model"?

Więcej o: