"Taniec z Gwiazdami". Widzowie oburzeni werdyktem. Doskonale wiedzą, kto powinien odpaść

W najnowszym odcinku 13. edycji "Tańca z Gwiazdami" z programem pożegnali się Michał Mikołajczyk i Julia Suryś. Ta decyzja nie spodobała się fanom programu, którzy uważają, że to inna para powinna odpaść.

W ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" najwięcej punktów zdobyła Natalia Janoszek i Rafał Maserak. Para zatańczyła rumbę i zauroczyła jurorów. Za występ otrzymała aż 40 punktów. Z programem pożegnali się natomiast Michał Mikołajczak i Julia Suryś. Po emisji odcinka na Instagramie "Tańca z Gwiazdami" pojawiło się dużo negatywnych komentarzy dotyczących głosowania. Fani programu przyznają, że to inna para zasłużyła na opuszczenie show, a aktor i modelka powinni dojść aż do finału. 

Zobacz wideo Czy Edyta Zając jest zazdrosna o tancerkę Michała Mikołajczaka?

Janoszek Natalia Maserak Rafal Jacek Jelonek"Taniec z Gwiazdami". Kolejna para odpadła. A poradziła sobie świetnie

"Taniec z Gwiazdami". Widzowie nie zgadzają się z werdyktem i uderzają w inną parę. "To jakaś ustawka"

W najnowszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" Michał Mikołajczak i Julia Suryś zmierzyli się z tańcem współczesnym. Jeszcze w poprzednim odcinku show zarzucano aktorowi, że jest "drewniany", ale tym razem para otrzymała od jurorów aż 31 punktów. Andrzej Piaseczny uznał, że to bez wątpienia najlepszy taniec Mikołajczaka. Para dostała bardzo dużo komplementów od widzów. Nic nie zapowiadało, że to właśnie ona zakończy swoją przygodę z programem.

Decyzja bardzo zaskoczyła widzów show, którzy w pokaźnej większości typują zupełnie inną parę do odpadnięcia. W komentarzach na Instagramie "Tańca z Gwiazdami" natychmiast skrytykowano wynik głosowania, upatrując się "ustawki". Kto według widzów powinien odpaść? 

 

Więcej zdjęć znajdziesz z programu "Taniec z Gwiazdami" w galerii na górze strony.

Nie brakuje głosów, że to Karolina Pisarek najgorzej radzi sobie w programie i już dawno powinna go opuścić. W najnowszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" modelka i Michał Bartkiewicz zatańczyli swinga, za którego dostali 28 punktów. Uczestniczce oberwało się też od Ivony Pavlović, która postanowiła wbić Karolinie szpilę kąśliwym komentarzem. Internauci ocenili, że Mikołajczak i Suryś nie zasłużyli na ostatnie miejsce.

Jedna z moich ulubionych par. Coś mi się wydaje, że to jakaś ustawka.
Fajna para odpadła, Pisarek dalej jest w programie. Nie odpadła nawet za leżenie na kanapie w poprzednim odcinku. Wszystko ustawione.
Pisarek powinna odpaść! Słaba jest w tańcu, ale zawsze muszą odpaść lepsi. Dzisiaj Wiesław najsłabiej.
Niesłusznie. Dlaczego została Pisarek, która ma dwie lewe nogi? Nikt nie wmówi, że o odejściu par decydują widzowie. Nikt normalny nie głosuje na Pisarek - czytamy w komentarzach.

Jak sądzicie, która para poradziła sobie najgorzej i powinna odpaść z "Tańca z Gwiazdami"?

 

Pavlovic Iwona Karolina Pisarek"TzG". Pavlović nie odpuszcza Pisarek. "Bogatemu to się i byk ocieli"

Zobacz też: Iwona Pavlović wspomina trudne życie na obczyźnie. "Zimą w łazience z kranu wisiał sopel lodu"

Więcej o: