"Taniec z Gwiazdami". Iwona Pavlović wbija szpilę Karolinie Pisarek. "Bogatemu to się i byk ocieli"

Choć Karolina Pisarek w tym odcinku "Tańca z Gwiazdami" liczyła na chociaż jedną dziesiątkę, nie udało się. O niemiły komentarz pokusiła się jak zwykle Iwona Pavlović.

Karolina Pisarek w "Tańcu z Gwiazdami" nie ma łatwo. W trakcie treningów do programu trafiła do szpitala, jednak po wyjściu z niego zdecydowała się wystąpić na parkiecie. Taniec został okrzyknięty "przesiedzianym" i dostał bardzo słabe noty. Choć od tego momentu minęło kilka tygodni, jurorzy nadal nie mają litości. Najostrzej dostaje jej się od Iwony Pavlović

Jamala, Oceana"TzG". Nie tylko Jamala. Te zagraniczne gwiazdy podbijały taneczny parkiet

Zobacz wideo Czy Edyta Zając jest zazdrosna o tancerkę Michała Mikołajczaka?

"Taniec z Gwiazdami". Iwona Pavlović nie widzi progresu w tańcu Karoliny Pisarek 

Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz w najnowszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" zatańczyli swinga, za którego otrzymali 28 punktów. Choć modelka, która marzy o najwyższej nocie, w tym odcinku jej nie otrzymała, i tak podziękowała jurorom za lepsze niż w poprzednich odcinkach oceny. Pavlović nie przegapiła okazji, by wbić szpilę. 

Aż tak bardzo bym nie była zachwycona tym swingiem, bo Michał swingował, a tobie się wydawało, że swingujesz Karolinko, ale bogatemu to się i byk ocieli. Wszystko w rękach widzów - stwierdziła Pavlović.
 

Nieco łagodniejszym okiem spojrzał na modelkę serialowy Ferdek z "Kiepskich". Choć nie skierował w jej stronę wielkich komplementów, przyznał, że jest lepiej. 

Karolina, jedno słowo - progres - dodał Andrzej Grabowski.

Karolina Pisarek dodała, że jest bardzo wdzięczna za oceny. Póki co zdecydowanie lepiej idzie m.in. Natalii Janoszek i Rafałowi Maserakowi oraz Jamali i Jackowi Jeschke. Obydwie pary otrzymały od jurorów po 40 punktów. 

Te gwiazdy pokazały jak się nie malować. Wpadki na czerwonym dywanieBiałe plamy u Angeliny i pomarańczowa twarz Włodarczyk. Tak się lepiej nie malować

Więcej zdjęć z najnowszego odcinka "Tańca z Gwiazdami" znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Zobacz też: "Taniec z Gwiazdami". Agnieszka Kaczorowska oceniła pary. Nie spodoba im się

Więcej o: