"The Voice Kids". Tomson i Baron wybrali finałową trójkę. Znamy wszystkich reprezentantów drużyn

Za nami ostatni przed wielkim finałem etap "The Voice Kids". Tomson i Baron z zespołu Afromental wybrali finałową trójkę ze swojej drużyny.

Cleo i Dawid Kwiatkowski wybrali już finalistów, którzy zmierzą się na scenie podczas wielkiego finału. Przyszła pora na chłopaków - Tomsona i Barona z zespołu Afromental. Emocje sięgnęły zenitu! Panowie musieli podjąć kilka trudnych decyzji, ale ostatecznie wybrali reprezentantów swojej drużyny. Kogo zobaczymy w finale muzycznego show?

Zobacz wideo Sobowtór Roksany Węgiel w "The Voice Kids"

"The Voice Kids" - reprezentanci grup

W minionym odcinku podczas Bitew na scenie zaprezentowało się 18 uczestników podzielonych na trzyosobowe zespoły. Tomson i Baron z każdego trio wybrali jedną osobę, która zaśpiewała w kolejnym etapie Sing Off. Z szóstki uczestników zgodnie z zasadami do finału mogło zakwalifikować się tylko troje młodych wokalistów. 

Trenerzy kilkukrotnie podkreślali, że podjęcie decyzji naprawdę nie było łatwe, bo wiedzą, ile pracy uczestnicy włożyli w swoje występy i każdy z nich dał z siebie wszystko. Niestety, chłopaki nie mogli wysłać wszystkich do kolejnego etapu. Ostatecznie w drużynie Tomsona i Barona znaleźli się: Sara Egwu James, Mikołaj Jabłoński i Amelia Borkowska.

Przypomnijmy, że drużynę Cleo w wielkim finale reprezentować będą: Karolina Szostak, Igor Konieczny i Tatiana Kopala. Z drużyny Dawida Kwiatkowskiego zaśpiewają: Natalia Pawelska, Olek Klembalski i Zosia Sławińska. 

Co ciekawe, tym razem ostateczna muzyczna rozgrywka zostanie zaprezentowana w dwóch częściach - pierwszą TVP2 wyemituje 10 kwietnia, natomiast drugą zobaczymy tydzień później, czyli w sobotę 17 kwietnia o godzinie 20.

Macie swoich faworytów w "The Voice Kids"? Kto powinien wygrać program?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.