Cleo poci się w swoich sukienkach. Dlaczego sama je projektuje? "Nie raz chciałam je z siebie zedrzeć" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Cleo zdradziła w rozmowie z naszym reporterem, że sama jest sobie projektantką. Niektóre projekty przysporzyły jej jednak sporo problemów.

Cleo pojawiła się w poniedziałek na imprezie charytatywnej, zorganizowanej dla podopiecznych z fundacji FAR. Joanna Klepko spotkała się z maluchami z niepełnosprawnością ruchową i odpowiadała na ich pytania. Wyznała, że od zawsze marzyła o tym, by być artystką. Dziś rozwija się nie tylko muzycznie. W rozmowie z naszym reporterem przyznała, że jest projektantką mody. Niektóre sukienki jednak jej nie wyszły. Winne piękne materiały.

Zobacz wideo Cleo poci się w swoich sukienkach. Sama je projektuje

Cleo poci się w swoich sukienkach. Dlaczego sama je projektuje?

Cleo nie korzysta z rad stylistów, bo sama projektuje dla siebie ubrania. Gwiazda ceni w sobie tę umiejętność, którą posiada od dzieciństwa. Nie zdążyła się jednak jeszcze nauczyć się szyć.

Jest dużo prawdy w tym, że jestem projektantką. Sama rysuję projekty, kreskę mam wyrobioną i jestem w stanie sama wyrysować sobie kostium, jaki chcę mieć. Technicznie nie jestem wykwalifikowana na tyle, żeby pociąć sobie materiał i zszyć, w związku z czym mam od tego cudownych ludzi, którzy mi te pomysły przekładają na rzeczywistość. Liczę, że kiedyś będę miała więcej czasu i się nauczę szyć.

Joanna Klepko podkreśla, że zanim kupi materiał, musi go dokładnie obejrzeć i dotknąć.

Materiały wynajduję w internecie, ale mam też kilka fajnych hurtowni. Wiesz, ja lubię organoleptycznie, pojechać i dotknąć tego materiału. Otwiera mi to głowę, bo jak dotkniemy materiał, zobaczymy strukturę, fakturę i jak się układa, możemy przełożyć to na konkretny projekt.

Niektóre materiały przysporzyły Cleo sporych problemów - było jej duszno i chciała zdzierać z siebie cały strój.

Oczywiście, nie raz tak było, bo często wybierałam sobie winylowe i błyszczące materiały, więc było gorąco w opór, ale czego nie nie robi dla wizerunku, żeby fajnie wyglądać. Czasem trzeba zacisnąć zęby.

Lubicie stylizacje Cleo?

Cleo, Rafał BrzozowskiEurowizja. Cleo o piosence Brzozowskiego: Przesycone. Zdziwiła się, że jedzie Rafał

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!