"The Voice Kids". Dawid Kwiatkowski złamał regulamin dla dwóch nastolatek. Tomasz Kammel: Chrzanić to!

W sobotnim odcinku programu "The Voice Kids" widzowie zobaczyli bitwy w drużynie Dawida Kwiatkowskiego. Jak się okazało, podczas nagrań dwie uczestniczki znalazły się w bardzo trudnej sytuacji, a juror złamał dla nich regulamin.

Za nami bitwy w drużynie Dawida Kwiatkowskiego. W sobotę na scenie "The Voice Kids" zaprezentowało się wiele uzdolnionych dzieciaków. Niestety, zgodnie z zasadami programu nie wszyscy mogli awansować do Sing Offów. Podczas nagrań do odcinka okazało się, że jedna z uczestniczek nie dojedzie do studia. To sprawiło, że przed dużym wyzwaniem stanęły jej dwie koleżanki. Jak sobie poradziły?

Zobacz wideo Cleo podpadła fanom "The Voice Kids". "Podejmuję decyzje sercem"

'Dance Dance Dance'"DDD". Egurrola w ogniu krytyki. Zarzucił nastolatce, że nie umie chodzić na szpilkach

"The Voice Kids". Bitwy w drużynie Dawida Kwiatkowskiego

Dużo emocji przyniósł już początek programu. Na scenie przed jurorami zaprezentowali się Szymon Nikiel, Hania Włodarczyk i Gabrysia Marszał. Trio zaśpiewało "Miłość rośnie wokół nas" ze słynnej bajki "Król Lew".

Serce jest nakarmione, wyściskane, wytulone. Rzeczywiście sprawiliście, że miłość urosła w studio - powiedział Baron.

Największe uznanie trenera zdobył Szymon i to on awansował do Sing Offów.

Jestem zakochany w kolorze głosu Szymona. Było to bardzo wyrównane trio, zdecydowały dwa dźwięki - powiedział Dawid Kwiatkowski.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Ekspertka odpowiada internautom"Ślub od pierwszego wejrzenia". Fanka: Jesteście okrutni. Ekspertka odpowiada

"The Voice Kids". Uczestniczka nie dojechała na nagrania

Udział w programie "The Voice Kids" jest marzeniem, a zarazem trampoliną do kariery dla wielu młodych wokalistów. Podczas sobotniego odcinka okazało się, że problemy prywatne pokrzyżowały plany Alicji Górzyńskiej. Nastolatka nie dojechała na nagrania.

Alicjo, wysyłamy mnóstwo buziaków i energii oraz całe morze braw, licząc na to, że wspomniane okoliczności przeminą, a ty pojawisz się w kolejnej edycji - powiedział prowadzący "The Voice Kids" Tomasz Kammel.

Jej koleżanki - Alicja Brąszewska i Aleksandra Brzuszkiewicz - miały zaledwie kilka godzin, aby od nowa przygotować piosenkę En Vogue "Don’t Let Go". Jak się okazało, w duecie zaprezentowały się rewelacyjnie. 

Wiem, jakie teraz macie w sobie emocje, ale uwierzcie mi, poradziłyście sobie w stu procentach - stwierdziła Cleo.
Dziewczyny odpięły nam pasy - powiedział Tomson.
Otoczyłyście się na scenie opieką i wyszło naprawdę dobrze - mówił Dawid Kwiatkowski.

Juror złamał regulamin i odmówił wyeliminowania jednej z uczestniczek. Widzowie z zapartym tchem czekali na rozwój wydarzeń. Odpowiedź przyniósł Tomasz Kammel:

Dawid, problem polega na tym, że nie możesz tego zrobić, ale... chrzanić to - powiedział prowadzący "The Voice Kids".

Ostatecznie obie nastolatki awansowały do Sing Offów, czyli kolejnej rundy programu.