"Dance Dance Dance". Nowakowska poucza Egurrolę: Nie bądź taki bezduszny. W ocenie nikogo nie oszczędził

Jurorzy "Dance Dance Dance" w TVP - szczególnie Ida Nowakowska i Agustin Egurrola - nie oszczędzali uczestników. Dosyć ostro ocenili występy, ale jednej parze udało się uzyskać pierwszą dziesiątkę.

Nowa edycja "Dance Dance Dance" miała ruszyć już kilka tygodni temu. Jednak przez pandemię premiera pierwszego odcinka trzeciej edycji tanecznego show TVP miała miejsce dopiero teraz. Co się wydarzyło? Były łzy, padło kilka ostrych słów, ale i liczne komplementy. 

Zobacz wideo "Dance Dance Dance". Anna Matysiak nabawiła się kontuzji

"Dance Dance Dance". Występy uczestników

Nową edycję "Dance Dance Dance" w TVP rozpoczął występ Małgorzaty Opczowskiej i Roberta El Gendy'ego. Jurorzy nie mieli oporów - bardzo szczerze przyznali, co im się nie podobało.

Super start, ale mam ale - o czym była ta choreografia? Ode mnie dziś mocne i solidne cztery - stwierdziła Ida Nowakowska.
Ja tej jakości szukam, ale dziś tej jakości nie było. To była łatwa choreografia jak na rozpoczęcie - powiedział Agustin i przyznał im trzy i pół punktu.

W sumie otrzymali ich 14,5. Koledzy z programu zareagowali na to skwaszonymi minami. Wydawali się przerażeni tak surową oceną jurorów.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny

Po występie pary Agustin wydawał się zirytowany. Stwierdził, że Paweł nie prowadził partnerki, dlatego przyznał im jedynie dwa punkty.

To nie była J.Lo, ale to była Marta, tak samo ty Paweł - powiedziała Nowakowska i dała mi czwórkę.

Dostali w sumie dziesięć punktów. Ida po zejściu pary ze sceny stwierdziła, że Agustin jest bezduszny. On odpowiedział z kolei, że dał im ocenę za to, że w ogóle wyszli na parkiet.

Roksana Węgiel z Oliwią Górniak

Występ dziewczyn spodobał się jurorom, ale pojawiły się też pewne zarzuty - Agustin przyczepił się o brak komunikacji w tańcu, ale i tak ocenił pokaz wysoko - dał im szóstkę. Padła też pierwsza dziesiątka - Joanna Jędrzejczyk była zachwycona tańcem.

Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka

Para nie zaczęła najlepiej - już na treningu Ania musiała udać się do ośrodka rehabilitacyjnego. Miała nadzieję, że już następnego dnia uda jej się wrócić na salę i tak się faktycznie stało. Jury oceniło występ na 35.5 punktu.

Olga Łasak i Paweł Cieślak

Charakter wykonany w stu procentach, jak Zorro. Byłeś w stu procentach facetem. Natomiast Olga bardzo się starasz, ale był stres. Ja uważam, że takie mocne cztery - ocenił Egurrola.

Ida była podobnego zdania i dodała, że para jest - według niej - ofiarą techniki. Otrzymali 13,5 punktu.

Ola Nowak i Damian Kordas

Jurorzy dostrzegli potencjał w tym duecie, jednak uznali, że nie został on do końca wykorzystany. 

Mam zastrzeżenie do techniki. Był klimat i widać było, że włożyliście w to całe serce, ale technika, technika, technika - stwierdził Agustin i dał im cztery punkty.
Brakowało większej emocji na twarzy. Mocne pięć - dodała Joanna.
Wy jesteście utalentowani, ty Damian czarujesz, Ola to samo. Wraca do mnie w każdej edycji ten motyw, stopa. Ode mnie cztery i pół. W sumie 13,5 - powiedziała Ida.

Po pierwszym etapie najwyżej w tabeli wyników znalazły się Roksana Węgiel z Oliwią Górniak.

"Dance Dance Dance". Solowe występy

Po części w parach w "Dance Dance Dance" przyszedł moment zaprezentowania solowych występów. Każdy duet musiał zdecydować, która osoba teraz zatańczy. Najpierw zaczęła Małgorzata Opczowska, która stwierdziła, że udział w programie chce potraktować jako coś dla siebie - jako że jest mamą, musi poświęcić się macierzyństwu. Po niej była Ola Nowak, która ucierpiała w wyniku intensywnych treningów. Stwierdziła, że daje z siebie tak wiele, ale mimo to nie wychodzi tak, jak by chciała. 

Ola, niesamowita odsłona, to wymaga perfekcyjnego chodzenia na obcasach i każde detal był wytańczony. Oby więcej takich występów - skomplementował Agustin i dał sześć i pół punktu.

Później solówkę zatańczył Paweł znany z "Rolnik szuka żony". Po wcześniejszej, niezbyt przychylnej ocenie, teraz jury nie kryło zachwytu. Nieco gorzej było w przypadku Olgi Łasak, która nie do końca odnalazła się w choreografii, ale przed kamerami przyznała, że przezwyciężyła swoje lęki i pierwszy występ ma już za sobą, a później będzie tylko lepiej. Roksana Węgiel również oberwała - Agustin stwierdził, że jej występ był "szkolny", a całość nijaka. Podczas wyrażania swojej oceny został wygwizdany przez publiczność.

Czy Ty widziałeś to samo co ja? - pytała zaskoczona Ida.
Tak, ale ja nie dałem jej jednego punktu, a to było mdłe. To nie była krytyka, która miała ją zatrzymać w miejscu, ale motywująca, żeby iść dalej - przekonał Agustin.

Stanisław Karpiel-Bułecka zatańczył jako ostatni i wywołał małą burzę wśród jurorów. Ida wciąż twierdziła, że Agustin jest zbyt surowy, a on - że jego krytyka ma zmotywować uczestników. Ostatecznie w tym etapie po raz kolejny najwyżej w tabeli wyników znalazła się Roksana z Oliwią, a aż trzy pary miały tyle samo punktów i uplasowały się na ostatnim miejscu. W tym odcinku jednak żaden duet nie pożegnał się z programem.

Zobacz też: "Dance Dance Dance". Paweł z "Rolnik szuka żony" wspomniał o ślubie. Mina Marty zdradziła wszystko

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.