"Dance Dance Dance". Paweł z "Rolnik szuka żony" wspomniał o ślubie. Mina Marty zdradziła wszystko

W pierwszym odcinku "Dance Dance Dance" mogliśmy podziwiać tango w wykonaniu Pawła i Marty z show "Rolnik szuka żony". Paweł wspomniał o ślubie.

Paweł i Marta z "Rolnik szuka żony" zgodzili się na udział w nowym sezonie show "Dance Dance Dance". Para zatańczyła tango. Gdy Paweł i Marta oglądali teledysk, który mieli odtworzyć, rolnik wspomniał o ślubie.

Dance Dance DanceUczestniczka "Dance Dance Dance" doznała kontuzji. "Moje kolano to jeden wielki siniak"

Zobacz także: "Dance Dance Dance". Pierwsze zgrzyty pomiędzy jurorami. Ida Nowakowska starła się z Agustinem Egurrolą. Jest nagranie

Paweł z "Rolnika" myśli o ślubie

Uczestnicy show TVP2 podziwiali taniec Jennifer Lopez i Richarda Gere z filmu "Zatańcz ze mną", który mieli odtworzyć na scenie "Dance Dance Dance". Zachwycali się chemią między bohaterami i ich ruchami. W pewnym momencie Paweł rzucił:

Od razu będziemy mieć taniec weselny.
 

Polecamy też: "Rolnik szuka żony". Marta podzieliła się z fanami swoją metamorfozą. Ważyła 13 kg więcej. Dodała zdjęcia z tego okresu

Mina Marty zdradziła wszystko. Spojrzała ze zdziwieniem na swojego ukochanego, jakby pierwszy raz o tym wspomniał. Choć nie powinna, bo jakiś czas temu Paweł już mówił, że myśli o ślubie. Gdy reporter TVP2 zapytał ich o kolejne etapy związku - zaręczyny i ślub, Paweł i Marta wymienili się wymownymi spojrzeniami, a rolnik odpowiedział:

Taki mamy zamiar.

Myślicie, że niedługo faktycznie dojdzie do ślubu pary?

Przeczytajcie więcej na ten temat: "Rolnik szuka żony". To już pewne! Paweł Bodzianny i Marta Paszkin wezmą ślub

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!