"Top Model". Jak jurorzy stosują się do nowych zasad? "Dla takich dziewczyn zmieniliśmy reguły". Był też polski Orlando Bloom

Znamy już pierwszych uczestników, którzy weszli do programu. Komu jeszcze poszczęściło się na castingach?

Pierwsze castingi do "Top Model" za nami. W tej edycji uczestnicy mają mieć łatwiej, ponieważ kryteria wejścia do programu zostały złagodzone. Tym sposobem w poprzednim odcinku udało się przejść dalej Mostafie z Libanu, który według jury jest trochę za niski. Jak było tym razem?

"Top Model" - drugi odcinek

W dzisiejszym odcinku, jako pierwsza do programu weszła 21-letnia Sara Skowronek. Jurorzy byli zachwyceni jej ciałem. Joanna Krupa szczególnie podziwiała pośladki uczestniczki. Jurorzy mieli jedynie wątpliwości, co do jej mimiki. Z powodu stresu bardzo zaciskała usta. Sesja z Marcinem Tyszką była dla niej na plus.

"TOP MODEL" - CO DZIAŁO SIĘ W DRUGIM ODCINKU? ZDJĘCIA<<<

Franciszek Strąkowski - 26 lat. Pracuje w korporacji, zajmuje się tam marketingiem, a studiował finanse i rachunkowość. Dlaczego modeling? Po prostu chciał wyjść ze swojej strefy komfortu i spróbować czegoś nowego. On również został sfotografowany. 

Po mini sesji Tyszka stwierdził, że Franciszek wygląda jak Orlando Bloom! Po takim komplemencie, nie mógł odpaść. 

Drugi odcinek "Top Model" - kto przeszedł?

W programie pojawiło się rodzeństwo - Sophie i Szymon. Tę dwójkę znalazł Dawid Woliński na castingu w Gdańsku. Ona mieszka w Niemczech, a on w Warszawie. Szymon bardzo troszczy się o 16-letnią siostrę i mamę, ponieważ od dziecka nie mają kontaktu z ojcem.

'Top Model''Top Model' screen/'Top Model'

W tej edycji castingi odbywały się również internetowo! W ten sposób zgłosiła się Daria Dąbrowska, która chodzi do drugiej klasy liceum. Jej pasją jest teatr i teraz planuje połączyć go z modelingiem. Wcześniej próbowała swoich sił w fotomodelingu, a wszystko dlatego, że jest za niska. Ma 167 cm wzrostu. Przeszła dalej!

Dla takich dziewczyn zmieniliśmy reguły - podsumował fotograf.

Swoich sił w "Top Model" spróbowała też Żaklina Ta Dinh. Jej ojciec jest Wietnamczykiem, a matka Polką. Jurorzy kazali jej popracować nad sylwetką, ale zadecydowali, że dalej będzie brać udział w show. 

 

Kolejna osoba, która zawitała na castingu to 17-letni Michał. Jego niecodzienny wygląd i szczupła sylwetka często była wytykana przez rówieśników. Na szczęście może liczyć na wsparcie rodziny i bliskich. Żeby zobaczyć go z buntowniczej strony projektant i Kasia Sokołowska przygotowali dla niego strój, który miał mu w tym pomóc. Wszyscy zgodnie ogłosili jego przejście do kolejnego etapu!

 

W show zjawiły się trzy siostry! Bliźniaczki i ich młodsza siostra. Dziewczyny na co dzień mieszkają w Stanach Zjednoczonych. Specjalnie z Hollywood przyleciały na casting, a to dlatego, że w obecnej edycji w programie mogą zgłaszać się młodsi uczestnicy. Bliźniaczkom zależało, żeby przyjść z młodszą siostrą. Decyzja jury? Wszyscy byli na "tak"!

'Top Model''Top Model' screen/'Top Model'

Jesteście zadowoleni z wyborów jury? Za tydzień na uczestników czekają pierwsze zadania!

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>