Pamiętacie Martę z 1. edycji "Top Model"? Urodziła trójkę dzieci i przeszła ogromną metamorfozę. Efekt jest imponujący!

Marta Szulawiak przeszła ogromną metamorfozę po urodzeniu trójki dzieci. Uczestnika pierwszej edycji "Top Model" schudła 16 kg. Efektami pochwaliła się na Instagramie.

Marta Szulawiak dała się poznać szerszej publiczności występując w pierwszej edycji programu "Top Model". Uczestniczka dostała się nawet do finałowej czternastki i wzięła udział w kilku sesjach zdjęciowych.

Najwięcej kontrowersji wzbudzał fakt, że Marta Szulawiak tańczyła na rurze. Później wystąpiła w programie "Seks bez tajemnic" i angażowała się politycznie. Miała nawet kandydować w wyborach parlamentarnych z list SLD

W 2011 roku Marta zdecydowała poświęcić się rodzinie. Uczestniczka "Top Model" wzięła ślub z biznesmenem, Mariuszem Turskim. Już podczas ceremonii Szulawiak spodziewała się dziecka.

Obecnie Marta Szulawiak jest mamą trójki dzieci, a ostatnio pochwaliła się swoją niesamowitą metamorfozą. Gwiazda schudła 16 kg w zaledwie 3 miesiące. Na dowód tego opublikowała zdjęcie.

>>> MARTA SZULAWIAK "TOP MODEL" - ZOBACZ METAMORFOZĘ <<<

Gratuluje takiego efektu i podziwiam taką motywację i zawzięcie. Cudowne ciało! Bo chcieć, to móc!

Zmotywowałaś mnie dzielna kobieto.

Jak ty to zrobiłaś w tak krótkim czasie? - czytamy w komentarzach.

Marta opowiedziała też o swojej przemianie na blogu. Jak czytamy, uczestnika "Top Model" zrezygnowała ze swoich ulubionych przysmaków:

W pierwszej kolejności odstawiłam słodycze i węglowodany. Pożegnałam się z makaronami i chlebem, które tak uwielbiam. Przestałam podjadać. Zgłosiłam się do konkursu organizowanego przez BodyLab i wygrałam karnet darmowych treningów #ems dla #matkipolki trenuję 2 razy w tygodniu.

Nie obyło się też bez specjalnych zabiegów:

Dodatkowo raz w tygodniu spotykam się z moja, cudowna kosmetolog, która robi mi zabiegi modelujące sylwetkę. Skóra po 3 ciążach nie wygląda najlepiej, szczególnie na brzuchu.

Pozostaje nam pogratulować Marcie i życzyć wytrwałości!

Jak Wam się podoba jej metamorfoza?

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.