Osi z "Top model" zrobiła sobie tatuaż. Reakcja jej mamy? Tego się nie spodziewaliśmy

Osi Ugonoh, zwyciężczyni czwartek edycji "Top model", zrobiła sobie tatuaż. Kiedy pokazała go mamie, jej reakcja była zaskakująca.

Tatuaże bywają dosyć kontrowersyjne, szczególnie wśród "starszego" pokolenia. Nic dziwnego, że wiele osób, nawet już dorosłych, nie chce pokazywać go rodzicom z obawy przed ich reakcją.

Trochę inaczej było w przypadku Osi Ogunoh, zwyciężczyni czwartej edycji "Top model". Kilka dni temu pokazała na swoim Instagramie tatuaż, który sobie zrobiła. Jest to mały napis "unbreakable" ("niezniszczalna") na wewnętrznej stronie ramienia. Identyczny i w tym samym miejscu zrobiła sobie jej siostra, Ogi.

Jestem wdzięczna za rodzinę, którą Bóg mnie obdarzył. Rodzinkę z niezniszczalną więzią i ludźmi o niezniszczalnym charakterze. Cieszę się, że mogłam zrobić pierwszy tatuaż z moim świrem / psiapsi @ogiugonoh - podpisała.
 

Jednak trudniejsze zadanie czekało na nią w poniedziałek, kiedy miała pokazać ten tatuaż swojej mamie podczas rodzinnego wypadu do restauracji.

Kiedy mówisz mamie, że chcesz pokazać jej tatuaż i nagrać reakcję - napisała.

Kobieta wygląda na wyraźnie zaskoczoną i... zachwyconą!

O mój Boże! Zrobiłaś tatuaż! Jest taki piękny! - nie kryła emocji mama Osi.

Jej reakcja spotkała się z rozbawieniem reszty stołu, w tym samej Osi. Spodziewaliście się, że jej mama tak to odbierze? My nie, ale tylko pozazdrościć!

OG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.