Top Model. Jurorzy go odrzucili, a internauci teraz się burzą. "On jest genialny!". Zajrzeliśmy na jego Instagram i zaniemówiliśmy

Na castingu do "Top Model" zjawił się Wit Kasperek. Jurorzy odrzucili go ze względu na wzrost. Internauci są rozczarowani i zachwycają się urodą uroczego rudzielca.

Jurorzy "Top Model" nie maja łatwego zadania. W końcu na castingu do programu zjawia się tysiące osób, które marzą o karierze w branży modelingowej. Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Kasia Sokołowska muszą wybrać zaledwie 14 osób, które trafią do domu modelek. Nic dziwnego, że czasem popełniają błędy.

Odrzucili go, bo jest za niski

Na castingu do najnowszej edycji programu zjawił się Wit Kasperek. Chłopak zauroczył widzów rudą czupryną i osobowością. Jednak jurorzy uznali ostatecznie, że Wit jest za niski i odrzucili go.

Wszystko wskazuje na to, że fani programu nie do końca potrafią się z tym pogodzić. W internecie aż roi się od komentarzy internautów, którzy są rozczarowani decyzją jurorów o odrzuceniu Wita z show.

Dlaczego nie dostał się dalej? Nie rozumiem...
Odrzucili najlepszego kandydata!
Bez sensu, nie kumam ich decyzji...

Jurorzy 'Top Model' odrzucili go bo jest za niskiJurorzy 'Top Model' odrzucili go bo jest za niski fot.Instagram/witxd

Zajrzeliśmy na Instagram Wita i zrozumieliśmy, że internauci mają rację. Ten chłopak ma na swoim profilu mnóstwo zdjęć z profesjonalnych sesji zdjęciowych i sam wygląda jak zawodowy model.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Coś nam się wydaje, że jurorzy mogą żałować swojej decyzji... Mamy nadzieję, że pomimo odrzucenia, Wit zrobi karierę w branży modelingowej!

Jak Wam się podoba?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o: