Agnieszka Kaczorowska wzięła ślub. "Było piękniej niż w naszych najśmielszych marzeniach"

Agnieszka Kaczorowska wzięła ślub. Panna młoda pojawiła się w trzech kreacjach. Małżonkowie pochwalili się zdjęciami na Instagramie.

W miniony weekend Agnieszka Kaczorowska poślubiła swojego ukochanego, Macieja Pelę. Ceremonia była utrzymana w tajemnicy - tak jak to zapowiadali.

Agnieszka Kaczorowska po ślubie

Tancerka i jej ukochany powiedzieli sobie "tak" w Toskanii, w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół.

Zależy nam na bardzo małej, kameralnej imprezie. Tylko dla najbliższych. I to takich najbliższych z najbliższych. Nie robimy czegoś, bo tak wypada. Dlatego zaprosiliśmy tylko tych, których kochamy i z którymi jesteśmy często. Z nimi chcemy spędzić najpiękniejszy dzień w naszym życiu - mówiła Kaczorowska w rozmowie z "Plejadą".

Kaczorowska-Pela dodała na Instagramie zdjęcia ze ślubu.

Było piękniej niż w naszych najśmielszych marzeniach... Kocham Cię Mężu - napisała pod spodem.
 

Także na profilu Macieja Peli pojawił się nowy wpis. Napisał, że rozpoczęli nową podróż, pełną cudownych wyzwań. Wyznał także żonie miłość i podziękował jej za to, że zgodziła się z nim być. 

Wspólnie zaczęliśmy najpiękniejszą podróż - pełną cudownych wyzwań, pięknych chwil i momentów radości... @agakaczor kocham Cię! Dziękuje, że zgodziłaś się zostać moja żoną! - czytamy.

Tancerka od tej pory będzie nosić dwuczłonowe nazwisko: Kaczorowska-Pela.

 

Agnieszka Kaczorowska - suknie ślubne

Kaczorowska wybrała trzy kreacje. Jak opisuje je Viola Piekut, projektantka, pojawił się na nich "motyw delikatnej mgiełki, która jakby przed chwilą pojawiła się na tkaninie". Przy sukniach pracowało pięć plastyczek, dzięki którym efekt 3D był widoczny gołym okiem. Do tego postawiono na dostojne rękawy oraz misternie ułożone doły sukni.

Agnieszka Kaczorowska w sukni ślubnej. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Agnieszka Kaczorowska - wieczór panieński

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela spotykają się od dziewięciu miesięcy. Od samego początku mówili, że traktują ten związek bardzo poważnie i wiążą ze sobą przyszłość. Mimo wszystko bardzo chronią swoją prywatność. Wszystkie szczegóły dotyczące ślubu utrzymali w tajemnicy. O tym, że zamierzają się szybko pobrać, świadczyły zdjęcia na Instagramie z wieczoru panieńskiego tancerki, który odbył się pod koniec lipca.

Gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

AW