Mateusz Mil z "Top Model" spędza wiele czasu z bratem. Jest bardzo umięśniony, przystojny i naprawdę HOT

Mateusz Mil, który brał udział w 6. edycji programu "Top Model", jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Dzięki temu możemy zobaczyć jak wygląda jego młodszy brat.

Choć od zakończenia 6. edycji programu "Top Model" minęły dwa lata, fani nadal śledzą, co słychać u Mateusza Mila. Model na bieżąco informuje ich na Instagramie,jak sobie radzi. Chętnie też chwali się 21-letnim bratem (przypomnijmy, że Mateusz ma pięcioro rodzeństwa), Marcinem. I bardzo dobrze!

Mateusz Mil pokazał brata

Obaj bracia są trenerami personalnymi. Dzięki częstym ćwiczeniom mają bardzo umięśnione ciała, które pokazują na Instagramie. Musimy przyznać, że nie wiemy, który z chłopaków jest bardziej przystojny. Zresztą oceńcie sami:

Mateusz Mil z bratem. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Nic więc dziwnego, że pod ich wspólnymi zdjęciami pojawia się mnóstwo komentarzy. Głównie od zachwyconych fanek. Nie tylko chwalą ich umięśnione ciała, lecz także określają ich jako swoich motywatorów.

Ale motywujecie! Aż chciałoby się tak wyglądać.
Ale z was przystojniacy.
Dwa ideały na jednym zdjęciu - piszą.

Inni zauważyli także ich spore podobieństwo. Faktycznie, bracia mają ten sam typ urody i na pierwszy rzut oka można ich pomylić. Równie dobrze mógłby pojawić się w następnej edycji "Top Model", prawda?:)

AW

Więcej o: