"Top Model". Pamiętacie Zuzę, której jurorzy wytykali zbyt szerokie ramiona? Teraz nie ma już po nich śladu

Zuzanna Matysiak pojawiła się w 6. edycji programu "Top Model". Dziewczyna trenowała kajakarstwo, na swoim koncie ma nawet tytuł wicemistrzyni świata. Przez to jej ramiona były dość szerokie. Teraz możemy zobaczyć na jej Instagramie, że popracowała nad sylwetką. Wygląda świetnie.
Zuzanna Matysiak Zuzanna Matysiak Screen z TVN/ Top Model

Zuzanna Matysiak

Zuzanna Matysiak w 2016 roku postanowiła spróbować swoich sił jako modelka. Zgłosiła się do 'Top Model', ponieważ chciała spróbować czegoś nowego i poczuć się kobieco. Chciała zamienić sportowe ubrania na piękne stroje. Jury od razu zwróciło uwagę na jej budowę:

Dlaczego masz takie szerokie ramiona? - zapytał na castingu Marcin Tyszka.

Jednak dostała szansę i znalazła się w programie.

Zuzanna Matysiak Zuzanna Matysiak Instagram.com/ zuzanna_matysiak

Zuzanna Matysiak

W ciągu dwóch lat od emisji pierwszego odcinka 'Top Model', przeszła sporą metamorfozę. Na Instagramie pokazała swoje ciało, nad którym mocno popracowała. Jej ramiona nie są już tak szerokie, a ona wydaję się smuklejsza.

Zuzanna Matysiak
Instagram.com/ zuzanna_matysiak

Zuzanna Matysiak
Instagram.com/ zuzanna_matysiak

Zobaczcie też, jak zmieniły się inne uczestniczki programu.

Uczestniczki z Top Model Uczestniczki z Top Model Instagram.com/ olgakaczynska

"Top Model" - metamorfozy innych uczestniczek

'Top Model' po raz pierwszy został wyemitowany w Polsce w 2010 roku. Przez 6. edycji przewinęło się tam sporo osób, które marzyły o tym, żeby zaistnieć na wybiegu. Jednym się udało i robią karierę, inni musieli zająć się czymś innym. Wiele z dziewczyn eksperymentuje ze swoim wyglądem. Niektóre trudno rozpoznać.

Marta Sędzicka Marta Sędzicka KAPIF.pl

Marta Sędzicka

Marta Sędzicka pojawiła się w 4. edycji 'Top Model'. Dzięki talentowi i odpowiednim warunkom fizycznym zrobiła karierę i pracuje jako modelka. Od zakończenia programu przeszła sporą metamorfozę. Nie tylko powiększyła usta, lecz także zdecydowała się przede wszystkim na 'doczepy'. Dlaczego? Wyjaśniła to na Instagramie.

Marta Sędzicka
Instagram.com/ sedzickamarta

Magdalena Swat Magdalena Swat Kapif

Magdalena Swat

Magdalena Swat od czasów 1. edycji 'Top Model', gdzie doszła do finału, przeszła sporą przemianę. Po jej rudych włosach nie ma już śladu, dziewczyna przefarbowała się na bardzo jasny blond. Bierze także udział w konkursach piękności.

Magdalena Swat
Instagram.com/ magda_swat

Emilia Pietras Emilia Pietras Kapif.pl

Emilia Pietras

Emilię Pietras poznaliśmy w programie 'Top Model' w 2010 roku. Po odejściu z show nadal była związana z modelingiem, a jej zdjęcia pojawiały się w polskich i zagranicznych magazynach. Modelka jednak zrezygnowała z ciemnego koloru włosów i dziś jest blondynką.

Emilia Pietras
Instagram/emilkpp

Emilia Pietras
Instagram/emilkpp

Paulina Pszech Paulina Pszech foto: TVN

Paulina Pszech

Paulina Pszech chętnie korzysta z zabiegów poprawiających urodę. Powiększone usta to niejedyna zmiana w jej wyglądzie. Wystarczy spojrzeć na jej zdjęcia.

Aga matracka
www.instagram.com/paulinapszech_metamorfoza

Paulina Pszech
Screen z Facebook.com/Paulina Pszech

Marta Szulawiak. Marta Szulawiak. Kapif

Marta Szulawiak

Marta Szulawiak również pojawiła się w 1. edycji. Od tego czasu przeszła ogromną metamorfozę. Wyszła za mąż, urodziła troje dzieci dzieci. Po ciążach przybyło jej sporo kilogramów. Szulawiak jednak nie tolerowała swojej nadwagi i po 3 miesiącach schudła 16 kg.

Marta Szulawiak
Instagram.com/ wiocha_u_turskich


fot.Instagram/wiocha_u_turskich

Ania Piszczałka Ania Piszczałka Kapif

Ania Piszczałka

Ania Piszczałka po programie zrobiła karierę. Pojawia się na światowych wybiegach, bywa na prestiżowych imprezach. Ciągle też bierze udział w nowych sesjach zdjęciowych. Modelka dzisiaj nosi gęstą grzywkę. I choć może nie jest to wielka zmiana, to jej twarz przez nową fryzurę wygląda inaczej.

Ania Piszczałka, top model
Instagram.com/ aniapiszczalka

Ania Piszczałka, top model
Instagram.com/ aniapiszczalka

Michalina Manios Michalina Manios KAPIF.pl

Michalina Manios

Michalina Manios zdobyła popularność dzięki udziałowi w 2. edycji 'Top Model'. Po krótkiej fryzurze nie ma już śladu. W dłuższych włosach i grzywce teraz trudno ją rozpoznać!

Michalina Manios
Facebook.com/ Michalina Manios

Michalina Manios
Instagram/piotr_michalak_fryzjer

Jesteście zaskoczeni?

Więcej o: