News
-
To już pewne! Marta Żmuda Trzebiatowska jest w ciąży. Aktorka wydała oświadczenie
Marta Żmuda Trzebiatowska oficjalnie potwierdziła ciążę. Aktorka opublikowała na Instagramie wymowny wpis, w którym podziękowała fanom za komentarze i wiadomości z gratulacjami.
-
Marta Żmuda Trzebiatowska nie jest w ciąży? Fanka pogratulowała jej na Instagramie. Reakcja aktorki mówi wiele
Marta Żmuda Trzebiatowska jest czy nie jest w ciąży? Aktorka wciąż nie potwierdziła radosnych doniesień, a nawet pojawiły się pierwsze wątpliwości.
-
Paweł Małaszyński zasłabł na scenie i został przewieziony do szpitala karetką. Wydał już oświadczenie. Jak się czuje?
Paweł Małaszyński trafił do szpitala. Jak dowiedział się "Super Express", aktor bardzo źle poczuł się podczas teatralnego przedstawienia.
-
Te święta będą dla Alicji Bachledy-Curuś wyjątkowe. Rodzice poznają jej nowego ukochanego. Wiemy też, jak się poznali
Alicja Bachleda-Curuś od jakiegoś czasu spotyka się z nowym partnerem. Wiele wskazuje na to, że to coś poważnego. Para ma spędzić zbiżające się święta razem w Polsce.
-
Viki Gabor zostanie aktorką? 12-latka wystąpi w najnowszym serialu TVP "Radio, kamera, akcja!"
Viki Gabor już niedługo będzie miała okazję pochwalić się kolejnym talentem. Tym razem nastolatka zaprezentuje swoje aktorskie zdolności.
-
Baron spędzi sylwestra z nową dziewczyną? Muzyk wszystko już zaplanował. "Kupiłem bilet"
Baron w rozmowie z portalem Jastrząb Post zdradził, jakie ma plany na sylwestra. Okazuje się, że gitarzysta wyjeżdża z Polski.
-
Królowa Elżbieta II swoim pracownikom daje na święta dziwaczny prezent. Jego wartość to tylko 6 funtów
Królowa Elżbieta II co roku kontynuuje tradycję, którą zapoczątkował jej dziadek król Jerzy. Na święta daje pracownikom pudding.
-
Odchudzona Magda Gessler zachwyca na Instagramie. Fani są w ekstazie, ale pominęli ważny fakt. Zdjęcie ma 7 lat
Magda Gessler od jakiegoś czasu jest na diecie. Fani wypatrują jej efektów, ale tym razem mocno się przeliczyli.
-
Gwiazdy "Harry'ego Pottera" razem na zdjęciu. Tom Felton zapuścił wąsy. Jednak największe zaskoczenie to filmowy Neville. Przystojniak!
Emma Watson opublikowała zdjęcie, na którym pozuje u boku aktorów "Harry'ego Pottera". Ależ oni się zmienili.
-
Maciej Zakościelny pokazał swojego syna. Trzyletni Borys z dużym zaangażowaniem myje mu samochód
Maciej Zakościelny pokazał zdjęcie swojego syna, który myje mu samochód. Aktor nie ukrywa swojego zachwytu i czeka, aż trzylatek zacznie sprzątać mieszkanie.
-
Julia Wieniawa spotyka się ze znanym raperem? Zapytaliśmy ją o to. "Próbują kreować mnie na femme fatale. To krzywdzące"
Serwis Pudelek poinformował, że Julia Wieniawa spotyka się z Piotem Szmidtem, znanym jako Ten Typ Mes. Spytaliśmy ją, czy to prawda.
-
Miranda Kerr zdradziła, jak wygląda jej dzień. Modelka codziennie zaczyna poranek od jednego produktu
.
-
Księżna Camilla przyjedzie do Polski. Weźmie udział w nabożeństwie
Księżna Camilla na początku roku przyjedzie do Polski. Będzie to jej trzecia oficjalna wizyta w naszym kraju.
-
Kuba Wojewódzki pisze nową książkę. "Top Gear o kobietach". Fani ironizują: Będzie Nobel?
Kuba Wojewódzki zapowiedział na Instagramie, że zaczyna pisać nową książkę. Tym razem będzie o kobietach!
-
Anna Bardowska skrytykowana przez inne matki. Zwróciły uwagę na to, jak siedzi jej syn. "Nie pozwalaj na to"
Anna Bardowska udostępniła na swoim Instagramie zdjęciem z synkiem. Na pewno nie spodziewała się komentarzy, które pojawiły się pod rodzinną fotografią.
-
Tomasz Lis wyszedł ze szpitala i dziękuje fanom za wsparcie. Opublikował wymowne zdjęcie: Lisy nigdy się nie poddają
Tomasz Lis wraca do zdrowia i znów jest aktywny w mediach społecznościowych. W jednym z ostatnich wpisów na Twitterze podziękował fanom za wsparcie, jakiego udzielili mu w trudnych chwilach. Poinformował też, że wraca do domu.
-
Alicja Bachleda-Curuś po raz pierwszy pokazała twarz syna. 10-letni Henry ma uśmiech po mamie
Alicja Bachleda-Curuś chciała pochwalić się na Instagramie sztucznym śniegiem w Los Angeles, ale wszyscy i tak patrzą tylko na jej syna. Widać jego twarz!
-
Jay-Z wyrwał telefon uczestnikowi imprezy, który chciał nagrać Beyonce. Fani zachwyceni. Nagranie robi furorę w sieci
Jay-Z i Beyonce wybrali się wspólnie na imprezę. Jeden z fanów chciał uwiecznić tańczącą gwiazdę, ale mąż artystki wyrwał mu telefon.
-
Weronika Marczuk miała duże problemy z zajściem w ciążę. "Było sporo prób i tragedii". Udało się dzięki in vitro
Weronika Marczuk pojawiła się w "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedziała o trudnościach z zajściem w ciążę. Gwiazda przyznała, że kilka razy poroniła.
-
Izabela Janachowska poprawia zdjęcia? Fani zarzucili jej nieudolny retusz. Oburzona tancerka ostro odpowiedziała: Gratuluję wyobraźni
Izabela Janachowska zamieściła zdjęcie z wakacji, które wzbudziło podejrzliwość internautów. Padły podejrzenia, że tancerka poprawia fotografie.
-
Marta Żmuda Trzebiatowska jest w ciąży. Aktorka nie potwierdziła tych doniesień, ale zrobił to dziennikarz. Zdradził, który to miesiąc
W środę w mediach internetowych pojawiła się informacja, że Marta Żmuda Trzebiatowska jest w ciąży. Dzień później potwierdził to Mateusz Hładki w "Dzień Dobry TVN".
-
Weronika Marczuk w "DD TVN" po raz pierwszy tak dużo powiedziała o swoim partnerze. Nawiązała też do życia z Pazurą. Nie będzie zadowolony
Weronika Marczuk pojawiła się w "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedziała o ciąży i swoim partnerze. Nawiązała też do byłego męża, Cezarego Pazury.
-
Do sieci wyciekła tegoroczna kartka świąteczna rodziny królewskiej. Tylko spójrzcie na George'a i Charlotte. To jednak Louis skradł całą uwagę
Księżna Kate i książę William każdego roku chwalą się kartą świąteczną, na której znajduje się ich prywatne zdjęcie. W tym roku nie zdążyli. Zrobił to za nich ktoś inny, a fotografia już krąży po sieci.
-
Oliwia z "Love Island" przeszła metamorfozę. Pokazała, jak wyglądała ważąc prawie 10 kg więcej. Schudła dzięki prostej diecie
.
-
Kim Kardashian i Kylie Jenner zorganizowały bożonarodzeniowe przyjęcie dla pracowników. Chyba nie tak powinny prezentować się szefowe
Kim Kardashian i Kylie Jenner zorganizowały w środę wigilię dla pracowników swoich marek. Stroje zdecydowanie nietrafione.
-
Mariah Carey rozświetliła Empire State Building w Nowym Jorku. Ta olśniewająca (dosłownie) kreacja podkreśliła jej wszystkie atuty
Mariah Carey rozświetliła centrum Nowego Jorku świątecznymi światełkami. My jednak patrzymy na jej figurę. Dopasowana, mieniąca się w blasku fleszy sukienka była strzałem w dziesiątkę.
-
Izabela Janchowska w bikini odpoczywa nad basenem. Co za figura! Uwagę skradł jednak mistrz drugiego planu
Izabela Janchowska na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciem z wakacji, jednak to nie ona skradła całe show, a jej syn. Doskonały mistrz drugiego planu.
-
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor debiutują na YouTube. Chcą zarażać pozytywną energią: Przygotujcie się, że będą kłotnie, będzie jatka
Joanna Koroniewska z mężem Maciejem Dowborem postanowili założyć kanał na YouTube. Nosi on nazwę "Dowbory be happy". Ich głównym celem będzie zarażenie jak największej liczby widzów pozytywną energią. Czy dadzą radę?
-
Agnieszka Woźniak-Starak na wernisażu wystawy "Realizm istotny". Sukienka genialna, ale my zakochaliśmy się w botkach
Agnieszka Woźniak-Starak środowy wieczór spędziła na wernisażu wystawy "Realizm istotny". Musicie zobaczyć, jak świetnie się prezentowała.
-
Roksana Węgiel i Viki Gabor mają konflikt? Roxie zabrała głos w sprawie: "Próbują z nas zrobić konkurentki"
Roksana Węgiel i Viki Gabor to zwyciężczynie ostatnich dwóch edycji Eurowizji Junior. W sieci pojawiły się głosy, że dziewczyny rywalizują ze sobą.
-
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka na nartach. Modelka wygląda na zachwyconą, a muzyk? Sami zobaczcie
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka aktywnie spędzają czas. Modelka zamieściła na Instagramie wspomnienie z wyjazdu w najwyższy łańcuch górski Europy.
-
Meghan Markle nie spędzi świąt z królową Elżbietą II. Księżna Kate wpłynęła na jej decyzję. Middleton ustanowiła precedens
Meghan Markle postanowiła wykorzystać pewien precendes, który ustanowiła księżna Kate. Dzięki temu może spędzić święta ze swoją rodziną.
-
Pierwsze wpisy Tomasza Lisa na Twitterze od trafienia do szpitala. Czytelnicy bardzo się za nim stęsknili: Pusto tu tak jakoś bez Pana
Tomasz Lis wrócił na Twittera. W środę opublikował na swoim koncie cztery nowe wpisy. To pierwsze posty, odkąd trafił do szpitala.
-
Klaudia Halejcio pochwaliła się stylowym tarasem. Takich ogromnych ozdób jeszcze nie widzieliśmy. Czuć świąteczny klimat
Klaudia Halejcio zamieściła zdjęcie ze swojego tarasu. Widać, że aktorka zadbała o świąteczny klimat także w zewnętrznej części mieszkania.
-
Rozbawiona Katarzyna Glinka rozpakowuje świąteczne prezenty z serialowym synem. Po jego minie wnioskujemy, że nie jest zachwycony
Katarzyna Glinka pochwaliła się zdjęciem ze świątecznej sesji. Pozuje wraz ze swoim serialowym synem Ksawerym, który nie do końca wydaje się być zadowolony.
-
W świątecznym odcinku "Rolnika..." Seweryn przygotował dla fanów niespodziankę. Pojawi się z nową partnerką. Swoją wybrankę pokaże także Sławomir
W pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia zostanie wyemitowany świąteczny odcinek programu "Rolnik szuka żony". Już wiemy, że Seweryn pojawi się w nim z nową partnerką, którą poznał poza kamerami.
-
Ewa Chodakowska pokazała swoją teściową. Jej podróż z Grecji nie należała do łatwych. Musiał interweniować mąż trenerki
Ewa Chodakowska dodała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z mężem i teściową. Trenerka zaprosiła ją na święta, które spędzą razem z jej bliskimi. Przy okazji podzieliła się historią podróży z Grecji.
-
Marta Żmuda Trzebiatowska jest w ciąży! Gwiazda po raz drugi zostanie mamą
Marta Żmuda Trzebiatowska jest w ciąży! Taką informację podał serwis Party.pl.
-
Maffashion imprezuje z Julią Wieniawą. Przy okazji pokazała ich stare zdjęcie. Aktorka wspomina: Z Wami to zawsze dobre imprezy. Zmieniły się?
Za nami impreza marki Zaladno, na której bawiła się Maffashion, a także Julia Wieniawa. Blogerka pochwaliła się wspólnym zdjęciem z imprezy, a także pokazała archiwalną fotkę.
-
Ewa Mrozowska z "Googlebox" urodziła! Młoda mama pochwaliła się pierwszym zdjęciem syna
Ewa Mrozowska urodziła! Celebrytka powitała na świecie syna Leona.