Do sieci wyciekła tegoroczna kartka świąteczna rodziny królewskiej. Tylko spójrzcie na George'a i Charlotte. To jednak Louis skradł całą uwagę

Księżna Kate i książę William każdego roku chwalą się kartą świąteczną, na której znajduje się ich prywatne zdjęcie. W tym roku nie zdążyli. Zrobił to za nich ktoś inny, a fotografia już krąży po sieci.

Każdego roku rodzinka królewska publikuje w mediach społecznościowych zdjęcie, które znajdzie się na ich kartach świątecznych. W tym roku Pałac Kensington się z tym ociągał. Zdjęcie jednak i tak trafiło do sieci. Trzeba przyznać, że książę William, księżna Kate i ich dzieci prezentują się na fotografii fenomenalnie. 

Księżna Kate, książę William i ich dzieci na karcie świątecznej 

Książę William i księżna Kate nie opublikowali oficjalnie swojej kartki świątecznej na rok 2019. Według "People", w środę członek brytyjskich Royal Air Force udostępnił zdjęcie karty świątecznej na Twitterze. Od tej pory karta krąży po sieci. 

Na kartce znalazła się fotografia, na której książę William siedzi na motocyklu z księciem Louisem na kolanach. Księżna Cambridge natomiast opiera się na maszynie. Z drugiej strony widać księcia George i księżniczkę Charlotte, którzy stoją na wózku bocznym. Pod fotografią znalazł się również podpis księżnej Kate. W chwili, kiedy zrobiono zdjęcie książę George miał 6 lat, księżniczka Charlotte miała 4 lata, a książę Louis rok

Rodzina królewska do tej pory nie naprawiła swojego błędu i nie opublikowała kartki. Zagraniczne media natomiast zachwyciły się fotografią. Portal "Insider" podkreślał, że książę George i księżniczka Charlotte bardzo wyrośli i wyglądają nadzwyczaj dojrzale. Też tak uważacie? 

AG 

Zobacz wideo
Więcej o: