Agnieszka Woźniak-Starak na wernisażu wystawy "Realizm istotny". Sukienka genialna, ale my zakochaliśmy się w botkach

Agnieszka Woźniak-Starak środowy wieczór spędziła na wernisażu wystawy "Realizm istotny". Musicie zobaczyć, jak świetnie się prezentowała.

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na wernisażu wystawy "Realizm istotny". Po ostatnich wyjątkowo ciężkich przeżyciach rzadko możemy zobaczyć prezenterkę na dużych wydarzeniach. Na kolejnym evencie, na który wpadła, znów wyglądała fenomenalnie. 

Agnieszka Woźniak Starak na wernisażu

Dziennikarka zaprezentowała się w bardzo klasycznym zestawie, na który składała się czarna, długa sukienka i marynarka. Uwagę zwróciły botki z kwadratowym czubkiem. 

Zaskoczyła również fryzurą. Ostatnimi czasy Agnieszka widywana była w długich, prostych włosach. Tym razem możemy ją zobaczyć w trochę innym wydaniu. Prezenterka pokazała się w delikatnych falach, w których wyglądała bardzo dobrze. 

Długo nie było wiadomo, czy Agnieszka Woźniak-Starak wróci w najbliższym czasie do pracy. Jak jednak ostatnio donosił "Super Express", od stycznia poprowadzi swoją audycję w newonce.radio.

Mamy nadzieję, że najtrudniejsze przeżycia Agnieszka ma już za sobą i powoli wraca do sił. 

CW/BO

Gabi Drzewiecka zastąpiła Agnieszkę Woźniak-Starak w "Big Brotherze". Jak się czuła?

Więcej o:
Komentarze (140)
Agnieszka Woźniak-Starak na wernisażu wystawy "Realizm istotny". Sukienka genialna
Zaloguj się
 • picanro

  Oceniono 96 razy 92

  I nic o wystawie? Gdzie się odbyła, co wystawiono, przez kogo wykonane i czy jest warte obejrzenia nikogo w redakcji nie zainteresowało?

 • Gość: asxdcf

  Oceniono 135 razy 39

  Patrząc na tą maskę, którą ma zamiast twarzy to faktycznie, zakochać można się już tylko w botkach... i ewentualnie stanie konta. Nie chciała być pindą przy kwiatu, została plastikową kukłą przy trupie.

 • piotr33k2

  Oceniono 42 razy 36

  no nie wiem czy jest ładniejsza niż kiedyś ,widać np. że ma nienaturalne chirurgicznie korygowane usta ,oszpeciła sie tym i sztucznie wygląda ,trochę jak lalka z sex-shopu .

 • Gość: gośc2

  Oceniono 51 razy 33

  Co mozna z siebie zrobić... twarz coraz bardziej sztywna ale BEZ ZMARSZCZEK!

 • Gość: Royal

  Oceniono 28 razy 28

  Życzę Wam serdecznie, aby botki odwzajemniły Wasze uczucie!

 • omennemo

  Oceniono 39 razy 23

  A co mnie to gó... obchodzi że jakaś tam bogata kobitka bogatego gościa, który po pijanemu wypadł z łódki ubrała się pięknie czy publicznie pierdnęła. Mam problem jak związać koniec z końcem, mam 5 tys. długu ale dam sobie radę. Nikt mi nie zostawił nic, tylko długi. Ale znam życie od kopalni po huty i linie wysokiego napięcia. Myślę że tacy jak ja poruszają tą RP i tych pierdzących w stołki, których gdyby zostawić bez forsy to sami nie potrafili by się nawet wysr....

 • 162tony

  Oceniono 47 razy 19

  Ręce opadają. Teraz do tańca z gwiazdami.
  A... a co u tej która płynęła z wiadomo kim?

 • Gość: llajzamin

  Oceniono 42 razy 16

  Jak to jest piękna kiecka to ja się nie znam na modzie - to raz. A dwa - gdzie te botki ?
  Biedna jest, ale niech nie pozwala robić z siebie sierotki Marysi. Szkoda kobiety.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX