Agnieszka Woźniak-Starak ma ochroniarza. Pracował on dla zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka. Nie odstępuje jej na krok

Agnieszka Woźniak-Starak nie zrezygnowała z usług ochrony. Stróż zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka teraz zapewnia bezpieczeństwo prezenterce.

Agnieszka Woźniak-Starak kilka tygodni temu udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała, czy jeszcze zobaczymy ją w roli prezenterki show-biznesowej. Wdowa po znanym producencie filmowym powoli wraca do normalnego życia po tragicznej śmierci męża. Teraz okazuje się, że pracuje dla niej ochroniarz zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka

Agnieszka Woźniak-Starak ma ochronę

Na ulicach Warszawy "Fakt" dostrzegł dziennikarkę w towarzystwie rosłego mężczyzny. To były ochroniarz Piotra Woźniaka-Staraka, który wcześniej nie odstępował milionera na krok. Po śmierci swojego pracodawcy chroni wdowę po producencie. Podobno do obowiązków pracownika ochrony osobistej należy wożenie Woźniak-Starak. Prezenterka załatwiała swoje sprawy na mieście, a ochroniarz cierpliwie na nią czekał. 

ZOBACZ: Agnieszka Woźniak-Starak pokazała ostatni prezent dla Piotra Woźniaka-Staraka. "Mieliśmy go odebrać po powrocie z Mazur"

DK

Gabi Drzewiecka o Agnieszce Woźniak-Starak: "To niesamowity gest" 

Zobacz wideo