W świątecznym odcinku "Rolnika..." Seweryn przygotował dla fanów niespodziankę. Pojawi się z nową partnerką. Swoją wybrankę pokaże także Sławomir

W pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia zostanie wyemitowany świąteczny odcinek programu "Rolnik szuka żony". Już wiemy, że Seweryn pojawi się w nim z nową partnerką, którą poznał poza kamerami.

Za nami szósta edycja programu "Rolnik szuka żony". W programie powstały dwie pary, które do dzisiaj są bardzo szczęśliwe. Miłość znaleźli Jakub i Anna oraz Adrian i Ilona. Nie udało się za to Sewerynowi i Sławomirowi. Zwłaszcza relacja tego pierwszego z Marleną była dość kontrowersyjna i rozstali się jeszcze podczas trwania programu. Rolnik jednak jest już szczęśliwie zakochany.

"Rolnik szuka żony". Seweryn zadebiutuje z nową partnerką

Seweryn o swojej nowej partnerce opowiedział w finałowym odcinku szóstej edycji. Opisywał ją jako osobę ciepłą, kochająca, wyrozumiałą. Zdradził też, że zamieszkali ze sobą. Co więcej, pokazał wtedy ich wspólne zdjęcie. Mężczyzna teraz jednak pójdzie o krok dalej i w świątecznym odcinku "Rolnika..." pojawi się w towarzystwie ukochanej!

Małgosia i Paweł poznali się w programie "Rolnik szuka żony". Stanęli na ślubnym kobiercu:

Zobacz wideo

Miłość znalazł także Sławomir, który choć liczył na związek z Martą, stracił nią zainteresowanie. Już w finałowym odcinku opowiadali o tym, że nie mają ze sobą kontaktu. Teraz jednak już wiemy, że mężczyzna poznał wymarzoną kobietę. Sławomir także zabierze ją na plan programu.

Po zdjęciach, jakie możecie zobaczyć w naszej galerii widzimy, że obie pary są bardzo szczęśliwe.

AW

Więcej o:
Komentarze (55)
"Rolnik szuka żony." Seweryn pojawi się w świątecznym odcinku z nową partnerką
Zaloguj się
 • Gość: Daga

  Oceniono 10 razy 6

  Marlenka desperatka wciąż ma ból tyłka, kasa przeszła koło nosa

 • Gość: Ewa

  Oceniono 8 razy 6

  Madziu pięknie wyglądasz, pozdrawiam serdecznie Ciebie i Twojego Seweryna (choć go nie poznałam jeszcze osobiście) Ewa

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  Marlena odczep się od tego chłopaka Seweryna on ma już ładną mądrą dziewczynę a ty nie męcz się dłużej tyko idź do dobrego psychologa 😋

 • Gość: Xd

  Oceniono 4 razy 2

  Za szybko, zbyt naciskala, wystraszyl sie a tu z inna juz mieszka no to jak jest sewerynek bulinku???

 • Gość: XXX

  Oceniono 8 razy 2

  Masz rację Seweryn co Polka to Polka nie pół cyganka łasa na kasę tylko.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 1

  Sławek burak okropny...... Marta nie żałuj....nie masz czego..

 • Gość: Dorota

  Oceniono 3 razy 1

  Nie rozumiem ze ktoś ma problem że panowie na odcinek zaprosili swoje nowe dziewczyny, przecież zawsze tak było. Paweł chyba z 2 razy był najpierw jako narzeczeni potem z żoną, a przecież w programie też miał dziewczynę potem się rozstali, więc jak był zapraszany to z obecną partnerką. To samo ostatnio ten starszy rolnik -winiarz imienia nie pamiętam już, też był na odcinku świątecznym z inną panią spoza programu. Także to norma. Mnie ciekawi jedynie co z Waldemarem.???

 • Gość: Nociekawe

  Oceniono 3 razy 1

  Czy od Sławomira to byla narzeczona, która zostawila go przed ślubem?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX