W świątecznym odcinku "Rolnika..." Seweryn przygotował dla fanów niespodziankę. Pojawi się z nową partnerką. Swoją wybrankę pokaże także Sławomir

W pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia zostanie wyemitowany świąteczny odcinek programu "Rolnik szuka żony". Już wiemy, że Seweryn pojawi się w nim z nową partnerką, którą poznał poza kamerami.

Za nami szósta edycja programu "Rolnik szuka żony". W programie powstały dwie pary, które do dzisiaj są bardzo szczęśliwe. Miłość znaleźli Jakub i Anna oraz Adrian i Ilona. Nie udało się za to Sewerynowi i Sławomirowi. Zwłaszcza relacja tego pierwszego z Marleną była dość kontrowersyjna i rozstali się jeszcze podczas trwania programu. Rolnik jednak jest już szczęśliwie zakochany.

"Rolnik szuka żony". Seweryn zadebiutuje z nową partnerką

Seweryn o swojej nowej partnerce opowiedział w finałowym odcinku szóstej edycji. Opisywał ją jako osobę ciepłą, kochająca, wyrozumiałą. Zdradził też, że zamieszkali ze sobą. Co więcej, pokazał wtedy ich wspólne zdjęcie. Mężczyzna teraz jednak pójdzie o krok dalej i w świątecznym odcinku "Rolnika..." pojawi się w towarzystwie ukochanej!

Małgosia i Paweł poznali się w programie "Rolnik szuka żony". Stanęli na ślubnym kobiercu:

Zobacz wideo

Miłość znalazł także Sławomir, który choć liczył na związek z Martą, stracił nią zainteresowanie. Już w finałowym odcinku opowiadali o tym, że nie mają ze sobą kontaktu. Teraz jednak już wiemy, że mężczyzna poznał wymarzoną kobietę. Sławomir także zabierze ją na plan programu.

Po zdjęciach, jakie możecie zobaczyć w naszej galerii widzimy, że obie pary są bardzo szczęśliwe.

AW

Więcej o: