Weronika Marczuk miała duże problemy z zajściem w ciążę. "Było sporo prób i tragedii". Udało się dzięki in vitro

Weronika Marczuk pojawiła się w "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedziała o trudnościach z zajściem w ciążę. Gwiazda przyznała, że kilka razy poroniła.

Weronika Marczuk jest w ciąży, w którą udało jej się zajść w wieku 48 lat. Teraz nie ukrywa, że zawsze marzyła o macierzyństwie, ale niestety, w jej przypadku nie było możliwe wcześniej. W "Dzień Dobry TVN" otwarcie przyznała, że jej droga była bardzo wyboista, a jej obecna ciąża nie jest pierwszą. 

Było sporo prób i tragedii też. Próbuję po prostu wierzyć w to, że każde przeżycie jest potrzebne, ważne, żeby wstawać z kolan.

Weronika Marczuk o późnej ciąży

Weronika Marczuk zostanie mamą dzięki in vitro. W rozmowie z Mateuszem Hładkim przyznała:

Nie będę ukrywać, że to było w inny sposób poczęte dziecko.

Dziennikarz spytał, czy mówi o in vitro, a ona potwierdziła. Przyznała również, że nie obawiała się ciąży w swoim wieku.

Nie obawiałam się tego, że rodzę w wieku 48 lat pierwsze dziecko. Gdyby biologia nie pozwoliła mi zajść w ciąże, uznałabym, że to znak, że już stop, ale długo się starałam i dopiero teraz się udało - powiedziała.

Teraz gwiazda oczekuje narodzin córki. Mateusz Hładki w "Dzień Dobry TVN" zdradził, że dziecko prawdopodobnie urodzi się 17 stycznia. Jeszcze raz gratulujemy!

KM

Te gwiazdy dołączyły do grona mam:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.