Weronika Marczuk w "DD TVN" po raz pierwszy tak dużo powiedziała o swoim partnerze. Nawiązała też do życia z Pazurą. Nie będzie zadowolony

Weronika Marczuk pojawiła się w "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedziała o ciąży i swoim partnerze. Nawiązała też do byłego męża, Cezarego Pazury.

Weronika Marczuk jest w ciąży i niedługo powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Nie da się ukryć, że gdy pokazała się na Instagramie z dużym już brzuszkiem, to wywołała ogromne emocje. Teraz zdecydowała się wystąpić w "Dzień Dobry TVN", gdzie zdradziła, jak wyglądały początki jej ciąży, a także po raz pierwszy powiedziała tak dużo o swoim partnerze.

 

Weronika Marczuk o partnerze

Jak się okazuje, celebrytka już od 7 lat jest związana ze swoim tajemniczym partnerem. Weronika Marczuk nie chce zdradzać jego tożsamości, bo on sam tego sobie nie życzy. Ona to doskonale rozumie, a powód zaskakuje.

To jest rozsądne w naszych czasach. (...) Mam nadzieję, że ojciec dziecka pozostanie anonimowy, po pierwsze dlatego, że takie jest jego życzenie, a po drugie dlatego, że byłam już żoną kogoś, kto był bardzo znany i wtedy ja byłam nieszczęśliwa, ale nauczyłam się to rozumieć, nauczyłam się z tym żyć - przyznała.

Weronika Marczuk w ten sposób nawiązała do swojego małżeństwa z Cezarym Pazurą. Nie powiedziała tego wprost, ale w materiale zostały pokazane archiwalne zdjęcia pary. Gwiazda dodała również, że dzięki swoim doświadczeniom rozumie i szanuje decyzję swojego partnera, który nie chce się ujawniać.

KM

Te gwiazdy niedawno dołączyły do grona mam:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.