Weronika Marczuk po raz pierwszy szczerze opowiedziała o ciąży. Pierwsze miesiące były dla niej bardzo trudne. "Nie mogłam sobie biegać, radować się"

Weronika Marczuk spodziewa się pierwszego dziecka. Teraz zdecydowała się opowiedzieć, jak znosi ciążę. Okazuje się, że początki nie były łatwe.

Kilka dni temu Weronika Marczuk pokazała się w zaawansowanej ciąży, budząc niemałe emocje. Okazało się, że była żona Cezarego Pazury jest już w ósmym miesiącu i niebawem powita na świecie córkę. Będzie to jej pierwsze dziecko. Jej ciąża wyszła na jaw w październiku.

Weronika Marczuk potwierdza informację o ciąży. Jeśli chodzi o szczegóły, to rodzice nie zadecydowali jeszcze w sprawie imienia, ale imię Ania jest brane pod uwagę. Weronika jest bardzo szczęśliwa, że za kilka miesięcy będzie na świecie córeczka, nie ukrywa, iż od zawsze pragnęła dziecka i czuje teraz ogromną wdzięczność w sercu za taki wspaniały dar - poinformował menadżer Weroniki Marczuk w oświadczeniu przesłanym do redakcji Plotka.

Teraz po raz pierwszy Weronika zdecydowała się opowiedzieć o swoim stanie w "Dzień Dobry TVN".

Weronika Marczuk o ciąży

Z Weroniką Marczuk rozmawiał Mateusz Hładki, reporter "Dzień Dobry TVN". Gwiazda wyznała, że początki ciąży były dla niej bardzo trudne.

Pierwsze pięć miesięcy bardzo się źle czułam i też pracowałam jeszcze w Kijowie. Musiałam skończyć pewne sprawy i zakończyć swoją misję, i jeszcze przy tym nie mogłam sobie biegać, radować się, ćwiczyć, cokolwiek... Bo ciąża była niełatwa. Potem, jak przeprowadzaliśmy się już do Polski, no to z kolei nowy etap osadzania się na nowo. I też praca. I do dziś z resztą od rana byłam w pracy. Jak można to trzeba działać - powiedziała Weronika Marczuk.

Cały wywiad z Weroniką Marczuk będzie można obejrzeć w "Dzień Dobry TVN" w czwartek, 19 grudnia.

 KM

Te gwiazdy dołączyły już do grona mam:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.