Przyjaciółki zorganizowały dla Weroniki Marczuk baby shower. Pojawiło się dużo zdjęć. Działo się! Szampan i wyjątkowa atrakcja to dopiero początek

Weronika Marczuk niebawem powita na świecie pierwsze dziecko. Z tej okazji przyjaciółki zorganizowały dla niej baby shower. Celebrytka pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z przyjęcia i w kilku słowach wyraziła swoje wruszenie.

Wiadomość o tym, że 48-letnia Weronika Marczuk zostanie mamą, dotarła do mediów w październiku. Celebrytka spodziewa się córki, która według doniesień portalu Pudelek, otrzyma imię Anna. Nie zdradziła jednak, kto jest ojcem dziecka, gdyż jego tożsamość jest utrzymana w tajemnicy. Jedynie wiemy, że jest on Polakiem.

Weronika Pazura na baby shower

Była żona Cezarego Pazury (ich małżeństwo trwało 12 lat) jest w ósmym miesiącu ciąży i już niedługo na świecie pojawi się jej dziecko. Dlatego jej przyjaciółki zorganizowały dla niej niespodziankę i urządziły baby shower. Zdjęcia możemy obejrzeć na profilu na Instagramie przyszłej mamy. Widzimy na nim, że zebrało się sporo kobiet, które razem z celebrytką dzieliły jej szczęście. Choć dodatki były w kolorze różowym, to przyszła mama zdecydowała się na kombinezon  w odcieniu butelkowej zieleni oraz czerwone botki. Miała za to szarfę w dziewczęcych barwach, na której znalazł się napis: "Będę mamą!". Marczuk nie ukrywa swojego wzruszenia:

My Angels & Fantastic Baby Shower. To była piękna niespodzianka, wzruszenie przepełniło serce... Dziękuję swoim drogim przyjaciółkom za organizacje takiego Święta, za to, że przybyło tyle bliskich mojemu sercu dziewcząt i to nie tylko z Polski. Za tak wzruszające życzenia i dary, a szczególnie wspólne bliskie rozmowy i po prostu miłość. Wspaniały czas i pamiątka na całe życie, a dla naszej Malutkiej już na starcie to, co niezbędne - wyznała na Instagramie.
 

Oczywiście nie zabrakło prezentów. Przyjaciółki podarowały wiele potrzebnych dla dziecka rzeczy, w tym m.in. pampersy, ubranka, zabawki oraz wózek. Nie zabrakło także atrakcji. Na rzutniku pojawiły się zdjęcia z sesji zdjęciowej, jaką wykonano przyszłej mamie. Nie dziwimy się więc, że taka niespodzianka wywołała u Weroniki Marczuk ogromne wzruszenie!

W tym roku mamą została Joanna Krupa. Modelka wyprawiła aż trzy przyjęcia! Jedno z baby shower było urządzone wyjątkowo na bogato:

Zobacz wideo

AW

Więcej o: