Gwiazdy "Harry'ego Pottera" razem na zdjęciu. Tom Felton zapuścił wąsy. Jednak największe zaskoczenie to filmowy Neville. Przystojniak!

Emma Watson opublikowała zdjęcie, na którym pozuje u boku aktorów "Harry'ego Pottera". Ależ oni się zmienili.

Emma Watson zrobiła fanom "Harry'ego Pottera" nie lada przyjemność. Na Instagramie aktorki pojawiło się bowiem zdjęcie, na którym pozuje z gwiazdami kultowych już adaptacji powieści J.K. Rowling. Okazało się, że aktorzy spotkali się w takim gronie osiem lat po premierze ostatniej z części przygód chłopca, który przeżył. 

Aktorzy "Harry'ego Pottera" po latach

I tak na zdjęciu obok Emmy Watson, która wcielała się w Hermionę Granger, jest Tom Felton, czyli filmowy Draco Malfoy, Evanna Lynch (Luna Lovegood), Bonnie Wright (Ginnie Weasley) oraz (Neville Longbottom). 

Wesołych Świąt od nas - napisała Watson pod zdjęciem.  
 

To nie pierwsze zdjęcie, na którym aktorka pozuje u boku Toma Feltona. Aktorzy bowiem przyjaźnią się, krążyły również plotki, że łączy ich coś więcej. Zaskakuje jednak fakt, że gwiazdor zapuścił wąsy. Uwagę zwraca również Matthew Lewis. Aktor bardzo wyprzystojniał. Pamiętacie, jak prezentował się w pierwszych częściach sagi, kiedy był jeszcze nastoletnim chłopcem?

AG 

Emma Watson i Meryl Streep w filmie "Małe kobietki"

Zobacz wideo