Odchudzona Magda Gessler zachwyca na Instagramie. Fani są w ekstazie, ale pominęli ważny fakt. Zdjęcie ma 7 lat

Magda Gessler od jakiegoś czasu jest na diecie. Fani wypatrują jej efektów, ale tym razem mocno się przeliczyli.

Magda Gessler słynie ze swojego poczucia humoru. Restauratorka szczególnie chętnie rzuca żartami w mediach społecznościowych. Swoją drogą, kto śledzi ją na Facebooku lub Instagramie, ten dobrze wie, że można się tam nieźle uśmiać.

Odchudzona Magda Gessler siedzi w oranżerii

Ostatnio gwiazda TVN-u raz jeszcze rozbawiła, a nawet zaszokowała swoich wiernych fanów. Chodzi o zdjęcie, jakim pochwaliła się na Instagramie. Gessler siedzi na nim w swojej oranżerii. Uwagę zwraca jej wyraźnie odchudzona sylwetka. Restauratorka od dawna mówi, że jest na diecie, a więc jej obserwatorzy pomyśleli, że nowe ciało to zasługa odmienionych nawyków żywieniowych.

 
I kto by pomyślał ze wigilia jest zakilka dni ... godz 9 z mojej oranzerii .. zdjęcie niego dnia kochani - napisała pod fotką.

Oczywiście zachowaliśmy oryginalną pisownię.

Fani od razu zasypali Magdę Gessler komplementami. Wielu z nich pomyślało, że ich idolka rzeczywiście przeszła spektakularną metamorfozę.

Jestem pełna podziwu dla tego jak pani wyszczuplała.
Ale Pani wygląda... Wow!
Chudnie Pani w oczach - piszą w komentarzach.

Nie wszyscy uwierzyli jednak w metamorfozę restauratorki. Zdaniem części internautów zdjęcie zostało poddane silnej obróbce graficznej. Czy tak było rzeczywiście? Tego nie wiadomo, ale pewne jest jedno - fotka nie została wykonana dziś rano tylko w 2012 roku. Daliście się nabrać?

Zobacz wideo