Meghan Markle nie spędzi świąt z królową Elżbietą II. Księżna Kate wpłynęła na jej decyzję. Middleton ustanowiła precedens

Meghan Markle postanowiła wykorzystać pewien precendes, który ustanowiła księżna Kate. Dzięki temu może spędzić święta ze swoją rodziną.

Meghan Markle i książę Harry spędzają tegoroczne święta w USA. Nie zdecydowali się obchodzić ich razem z królową Elżbietą II. Ostatnio opuścili bożonarodzeniowe przyjęcie, o czym pisaliśmy TUTAJ. Podobno księżna Kate wpłynęła na decyzję księżnej Sussex o opuszczeniu Wielkiej Brytanii w grudniu.

Księżna Kate namówiła Meghan Markle, żeby nie pojawiała się na Bożym Narodzeniu

Jak donosi zagraniczny portal Express, Meghan postanowiła podążać za precedensem ustanowionym przez księżną Kate. W 2012 roku będąc w ciąży, nie spędziła świąt z królową, tylko ze swoją rodziną i księciem Williamem w Berkshire. Markle zainspirowała się tym wydarzeniem. Razem z Harrym i małym Archiem wylecą do Los Angeles. Spędzą Boże Narodzenie z mamą księżnej Sussex, Dorią Ragland.

Kodeks rodziny królewskiej mówi, że ich członkowie mają spotykać się w posiadłości monarchini w hrabstwie Norfolk podczas Bożego Narodzenia. Królowa Elżbieta lubi w tym czasie spotykać się ze wszystkimi swoimi dziećmi, wnukami i prawnukami. Ekspertka ds. rodziny królewskiej Kate Nicholl twierdzi, że monarchini nie może doczekać się tego spotkania. 

Nicholl potwierdziła, że książę William i księżna Kate z dziećmi będą na świętach u królowej. Stwierdziła, że para książęca stawia rodzinę na pierwszym miejscu, dlatego pojawi się wiejskiej rezydencji królewskiej w Sandringham.  

DK

Mały Archie pierwszy raz na żywo!

Zobacz wideo
Więcej o: