Baron niedawno opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z piękną brunetką. Internauci od razu zaczęli snuć domysły, czy tajemnicza Kasia jest nową miłością muzyka (więcej na ten temat TUTAJ). Czy więc to właśnie z nią Baron spędzi sylwestrowy wieczór? Otóż nie.
Baron w rozmowie z portalem Jastrząb Post przyznał się, że sylwestra spędzi w nieco cieplejszym miejscu niż Polska.
Postanowiłem nie spędzać sylwestra w zimnie. Więc kupiłem sobie bilet i po jednym wspaniałym urlopie wybieram się na kolejny - powiedział.
Co ciekawe nowy rok rozpocznie samotnie, bo w podróży do egzotycznego kraju nie będzie towarzyszyła mu żadna kobieta.
Na pierwszy wyjazd lecę z moim przyjacielem Tomaszem. Ale później stamtąd uciekam i lecę sam ze sobą. Doszedłem do wniosku, że podróżowanie samemu jest świetne i podam trzy argumenty dlaczego: Ja w swoim towarzystwie czuję się świetnie. Lubimy tę samą kuchnię. Mamy takie same poczucie humoru i nikt na nikogo nie czeka - opowiadał.
Myślicie, że to dobry plan? Gitarzysta wydaje się nim zachwycony. Cóż, w końcu pod palmą również może kogoś poznać.
AG
Tomson i Baron o Viki Gabor. Mówią też, czy nie nudzi im się "The Voice"
Pazura ujawnił zarobki z powtórek. Tyle naprawdę dostaje za emisję swoich produkcji
Joanna z "Rolnika" pokazała nowe zęby. Tak wygląda po metamorfozie w tureckiej klinice
Olbrychski zareagował na hejt wokół "Rancza". Ujawnił, kogo zagra w serialu
Tajemnica cery Donalda Trumpa rozwiązana? Makijażystka nie ma wątpliwości
Skolim spóźnił się na własny koncert ponad dwie godziny. Fani nie wytrzymali
Weronika Książkiewicz przez lata nie wiedziała o guzie na rdzeniu kręgowym. Objawy pojawiły się nagle
Przyjaciółka Dody opowiedziała o walce z rakiem trzustki. To był pierwszy niepokojący objaw
Richardson ulało się, gdy wspomniała o Woźniak-Starak. Aż trudno uwierzyć, że naprawdę to powiedziała
Nie żyje Oliver Tree. Twórca hitów zginął w katastrofie lotniczej