Baron świętował urodziny i pokazał zdjęcie z tajemniczą kobietą! Fani pytają, kim jest Kasia. Naszą uwagę zwrócił komentarz Sablewskiej

Baron opublikował na Instagramie zdjęcie z pewną kobietą. Fanów zastanawia, kim dla muzyka jest piękna brunetka.

Miniony rok z pewnością należał do Barona, zarówno pod względem zawodowym, jak i prywatnym. Wystąpił w aż trzech programach muzycznych, a dzięki z związkowi z Julią Wieniawą nieźle się wypromował. I choć rozstali się już jakiś czas temu, nadal pozostają w przyjacielskich stosunkach. Świadczyć o tym może chociażby zdjęcie, jakim pochwalili się z imprezy urodzinowej muzyka. My patrzymy na jeszcze jedną fotografię, Aleksandra z tajemniczą Katarzyną. 

Baron ma dziewczynę? Zapozował z piękną brunetką

Trener "The Voice Of Poland" skończył w minionym tygodniu 36 lat. Na urodzinowej kolacji pojawiło się wiele gości, z którymi Alek teraz publikuje zdjęcia. Na ostatnim pozuje z tajemniczą brunetką o imieniu Kasia. Zwróciliśmy uwagę również na opis zdjęcia.

Beyond and forever.

Jedno ze słów w tłumaczeniu na język polski to tytuł piosenki jego byłej dziewczyny, "Na zawsze".

 

Muzyk oznaczył znajomą, a my weszliśmy na jej instagramowy profil. Widać po nim, że kobieta uwielbia podróże, a jej dobrym przyjacielem jest Łukasz Jakóbiak. 

 

Fani byli zachwyceni fotografią, lecz podobnie jak i my, zaczęli zastanawiać się, kim jest Kasia. Nie brakuje komentarzy, sugerujących, że to nowa miłość gitarzysty. 

Boziu jak Wy, szybko wymieniacie te miłości, ale powodzenia życzę.
Aż ciężko uwierzyć, że bliźniacze dusze, bo to rzadko się zdarza. Wszystkiego dobrego.
Czy to jest przyjaźń czy to jest kochanie?

Wyraz swojego zachwytu dała również Maja Sablewska. Stylistka skomentowała zdjęcie bardzo krótko, ale znacząco, publikując emotikony trzech, czerwonych serc. 

Jak myślicie, czy jesteśmy świadkami narodzin pięknej miłości?

CW

Tomason i Baron skomentowali finał "The Voice Of Poland" i ocenili Viki Gabor.

Zobacz wideo