"The Voice of Poland". Internauci wyśmiali finałową stylizację Barona. Porównali go do postaci z... Atomówek. Mamy jego komentarz

Baron stawiał w tym sezonie na dziwne kapelusze. Co tydzień prezentował inny, zarówno pod względem wielkości, jak i koloru. Ten z finału "The Voice of Poland" był hitem. Internautom muzyk przypominał Mojo Jojo z Atomówek.

W sobotę odbył się finał "The Voice of Poland". Jubileuszową edycję wygrała Alicja Szemplińska z drużyny Tomsona i Barona. Drugi z trenerów zaskoczył swoją stylizacją, a właściwie jednym jej elementem - wielkim, czarnym kapeluszem. Internautom przypominał... małpę z Atomówek. 

Baron komentuje swój nowy styl. Po co mu te kapelusze? 

Manifestuję wolność wyrazu, bawię się modą i zapraszam wszystkich do bycia odważnym i wyrażania siebie - tłumaczy Baron.

Zobacz wideo

Baron w kapeluszu porównany do postaci z kreskówki

Na Facebook'owej grupie HydePark, gdzie Polacy komentują wpadki i stylizacje celebrytów, pojawiło się wczoraj zdjęcie Barona z finału muzycznego show TVP 2. Zostało ono sklejone z wizerunkiem czarnego charakteru Atomówek, złej małpy Mojo Jojo. Dlaczego? Ona również nosiła olbrzymi kapelusz z fioletowymi akcentami. 

'The Voice of Poland': Baron'The Voice of Poland': Baron screen Facebook

Nawet pod postem muzyka opublikowanym na Instagramie można było zauważyć prześmiewcze komentarze. 

Baruś, zdejmij ten rondel.
O co chodzi z tymi kapelusikami?
Baron, kurczę, ja nie myślałam, że ty masz taką dużą głowę.
Nie chciałabym siedzieć za Tobą w kinie. Kapelusz wymiata!

Zobaczcie również, jak Baron prezentował się na scenie. Razem z kolegą z fotela i Alicją Szemplińską wykonał przebój "As".

 

CW