Kim Kardashian i Kylie Jenner zorganizowały bożonarodzeniowe przyjęcie dla pracowników. Chyba nie tak powinny prezentować się szefowe

Kim Kardashian i Kylie Jenner zorganizowały w środę wigilię dla pracowników swoich marek. Stroje zdecydowanie nietrafione.

Kim Kardashian i Kylie Jenner prowadzą firmy z branży beauty. Ostatnio informowaliśmy, że najmłodsza z sióstr sprzedała większość udziałów swoich dwóch firm. Jednak razem z żoną Westa postanowiła wyprawić bożonarodzeniowe przyjęcie. Jak się prezentowały?

Kim Kardashian i Kylie Jenner na świątecznej imprezie

Celebrytki wybrały na tę okazje dość nietypowe stroje. Kim postawiła na granat. Włożyła obcisłą sukienkę, eksponującą jej krągłości. W tym samym kolorze były jej rajstopy i lakierowane kozaki przed kolano. 

Kylie postawiła na połyskujący, brązowy kombinezon z golfem oraz kozaki na szpilce. Zarzuciła na niego długi, skórzany płaszcz, który sięgał jej kostek. Na imprezie nie zabrakło również Kris Jenner, która miała na sobie welurową, haftowaną marynarkę, bordowy golf i różową sukienkę. Kreacje uzupełniła szerokim paskiem i sandałkami z odsłoniętymi palcami. 

Zdjęcia gwiazd znajdziecie w naszej galerii.  

Kim chętnie relacjonowała przebieg całego spotkania. Nie zabrakło świątecznych dekoracji. 

Zobacz, jak wyglądała impreza świąteczna Kim i Kylie

Zobacz wideo

Uważacie, że pani ubrały się odpowiednio?

DK

Więcej o: