Kim Kardashian zabawiła się Photoshopem i poprawiła świąteczne zdjęcie rodzinne. Zmieniła... wygląd swojej córki

Kim Kardashian słynie z poprawiania swojej urody i nie dziwi fakt, że robi to również w sieci. Nikt się jednak nie spodziewał, że teraz zacznie zmieniać wygląd swojej córki.

Zdjęcie rodzinne Kim Kardashian obiegło już cały Internet. Takie fotografie to tradycja w amerykańskich domach. Można było się spodziewać, że Kim będzie pragnęła, by zdjęcie było perfekcyjne, więc poddała je obróbce graficznej. Dziwi jednak fakt, że zmieniła... wygląd swojej córki. 

Kim Kardashian poprawiła zdjęcie rodzinne

Na fotografii rodzina Westów siedzi w szarych dresach na białych schodach. Niemal wszyscy są nienaturalnie uśmiechnięci. 

 

Celebrytka odwiedziła program Ellen DeGeneres, w którym powiedziała, że jej dzieci tego dnia nie miały ochoty pozować do zdjęcia. Jej najstarsza córka North nie chciała się uśmiechać, podobnie jej rodzeństwo. Dzieci i mąż zapozowali z Kim na schodach, a potem graficy zadbali, żeby fotografia była perfekcyjna. Oczywiście według standardów Kim.

Profesjonaliści majstrowali  głównie przy twarzy North, co nie umknęło fanom gwiazdy. Zauważyli oni, że dziewczynka ma bardzo dziwny, sztuczny uśmiech. Też to zauważyliście?

Jak wam się podoba zdjęcie?

DK

Kim Kardashian kocha konturowanie twarzy, to wiemy. Ale North? Spróbowała. Efekt bardzo nas rozbawił:

Zobacz wideo