Kim Kardashian pokazała świąteczne dekoracje. Internauci je wyśmiali. "To przecież wielkie tampony". Patrzymy i rozumiemy. Wyszło dość dziwnie

Kim Kardashian pochwaliła się na Instagramie swoimi świątecznymi dekoracjami. Nie spodziewajcie się jednak klasycznej choinki i sznura światełek. Jest ciekawiej.

Kim Kardashian postanowiła pochwalić się swoimi dekoracjami na święta. Mogłoby się wydawać, że nie ma w tym nic dziwnego, w końcu już po mikołajkach, a wielkimi krokami zbliża się Boże Narodzenie. Jednak nie da się ukryć, że świątecznym ozdobom Kim daleko do... świątecznych ozdób. Dekoracje celebrytki zostały wyśmiane przez internautów.

Kim Kardashian wyśmiana za świąteczne ozdoby

Kim Kardashian ceni sobie oryginalność, więc mogliśmy się spodziewać, że klasyczna choinka i zwykłe światełka to dla niej za mało. Gwiazda zdecydowała się pójść krok dalej i udekorowała swoje wnętrza... No właśnie, my nie wiemy, czym dokładnie, ale internauci nie mają żadnych wątpliwości.

Białe, obłe, prawdopodobnie miękkie i przytulne figury stanęły w domu Kim i być może miały przypominać obsypane śniegiem świąteczne drzewka. Internauci nie ukrywają jednak, co jako pierwsze przyszło im na myśl.

Proszę, niech ktoś powie Kim Kardashian, że to nie są choinki, to są gigantyczne tampony!
Kim Kardashian udekorowała dom wielkimi, białymi świątecznymi dildami.
Wyglądają jak pianki - komentują internauci.

A wam co przypominają dekoracje Kim?

KM

Kim Kardashian kocha konturowanie twarzy. A jej córka North? Zobaczcie:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (26)
Kim Kardashian pokazała swoje świąteczne dekoracje. Takich reakcji na pewno się nie spodziewała. "To są wielkie tampony!"
Zaloguj się
 • pt.nut

  Oceniono 20 razy 18

  Pomyslec, ze sa na swiecie ludzie, ktorzy to to ogladaja. Od mamusi poczynajac, cale to rodzinne imperium bazuje na dawaniu dupy.

 • ref-lex

  Oceniono 10 razy 10

  Piszecie o dekoracji a pokazujecie pakunki waty i fotografie Kim.. zupełnie bez sensu.

 • izarider

  Oceniono 10 razy 10

  Okropne te dekoracje. A nos KIM niedługo całkiem zniknie... Koszmar. Już nic w niej nie ma naturalnego.

 • Gość: wujowypandomu

  Oceniono 13 razy 7

  Tampony. Rozmiar idealny, by je sobie wsadzić w tłustą doopę.

 • Gość: M

  Oceniono 4 razy 4

  Zwykle puchowe poduchy w różnych kształtach i tyle.

 • Gość: @Gosc

  Oceniono 4 razy 4

  Po co dajecie zdj. Jej sdf obowtorki z za małym nosem? To o kim artykuł. A później powiedzą że kim się zmieniła do reszty.

 • wilanow56

  Oceniono 3 razy 3

  Co tak naprawde przynioslo jej tz. "slawe"? Jej ekscentryzm i brak zrozumienia zasad estetyki i dobrego smaku graniczy z groteska i zwyklym kiczem. I tacy ludzie w USA sa respektowani i celebrowani. Jakie spoleczenstwo tacy celebryci!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX