Kim Kardashian pokazała świąteczne dekoracje. Internauci je wyśmiali. "To przecież wielkie tampony". Patrzymy i rozumiemy. Wyszło dość dziwnie

Kim Kardashian pochwaliła się na Instagramie swoimi świątecznymi dekoracjami. Nie spodziewajcie się jednak klasycznej choinki i sznura światełek. Jest ciekawiej.

Kim Kardashian postanowiła pochwalić się swoimi dekoracjami na święta. Mogłoby się wydawać, że nie ma w tym nic dziwnego, w końcu już po mikołajkach, a wielkimi krokami zbliża się Boże Narodzenie. Jednak nie da się ukryć, że świątecznym ozdobom Kim daleko do... świątecznych ozdób. Dekoracje celebrytki zostały wyśmiane przez internautów.

Kim Kardashian wyśmiana za świąteczne ozdoby

Kim Kardashian ceni sobie oryginalność, więc mogliśmy się spodziewać, że klasyczna choinka i zwykłe światełka to dla niej za mało. Gwiazda zdecydowała się pójść krok dalej i udekorowała swoje wnętrza... No właśnie, my nie wiemy, czym dokładnie, ale internauci nie mają żadnych wątpliwości.

Białe, obłe, prawdopodobnie miękkie i przytulne figury stanęły w domu Kim i być może miały przypominać obsypane śniegiem świąteczne drzewka. Internauci nie ukrywają jednak, co jako pierwsze przyszło im na myśl.

Proszę, niech ktoś powie Kim Kardashian, że to nie są choinki, to są gigantyczne tampony!
Kim Kardashian udekorowała dom wielkimi, białymi świątecznymi dildami.
Wyglądają jak pianki - komentują internauci.

A wam co przypominają dekoracje Kim?

KM

Kim Kardashian kocha konturowanie twarzy. A jej córka North? Zobaczcie:

Zobacz wideo
Więcej o: