6-letnia córka Kim Kardashian z kontrowersyjnym dodatkiem. North West ma... kolczyk w nosie

Ostatnio paparazzi przyłapali Kim Kardashian, kiedy szła ze swoją córką do kościoła. Okazuje się, że North West miała... kolczyk w nosie.

Nie od dziś wiadomo, że rodzina Kardashianów lubi wzbudzać kontrowersje. Jednak póki co, dotyczyło to głównie zgranych sióstr. Najnowsze zdjęcia pokazują, że 6-letnia córka Kim Kardashian powoli zaczyna rozumieć, na jakiej zasadzie działa show-biznes.

Córka Kim Kardashian z kolczykiem w nosie

Ostatnio paparazzi przyłapali Kim w towarzystwie najstarszej córki, North West. Żona oraz córka Kany'ego Westa były w drodze do pobliskiego kościoła. Co może dziwić, to stylizacja 6-latki. Dziewczynka miała na sobie strój do treningu karate oraz... kolczyk w nosie.

North WestNorth West FORUM

Domyślamy się, że nie był to prawdziwy kolczyk, a jedynie atrapa. Czy mimo to, 6-latka nie jest za młoda na takie dodatki?

North spróbowała już również sama się pomalować:

Zobacz wideo

KB

Więcej o:
Komentarze (3)
6-letnia córka Kim Kardashian z kontrowersyjnym dodatkiem. North West ma... kolczyk w nosie
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  0

  Kim to wyjaśniła to atrapa sama też takie nosi. Czy to mądre raczej nie.

 • Gość: injun

  Oceniono 5 razy -3

  Oh wow. jej ciało, jej sprawa - czego tu się czepiać? Skoro jej się to podoba, a jej rodzice chcą, żeby była sobą, to czemu nie?

 • Gość: :)

  Oceniono 4 razy -4

  Z tego co wiem są różne kultury na świecie i by pielęgnować tradycję już za dziecka modyfikowało się ciało między innymi piercingiem w nietypowych miejscach, teraz jest to kwestia mody, więc nie wiem po co te wielkie halo z tego robią

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX