Kim Kardashian ma sobowtórkę. To trochę przerażające, ale są identyczne. "Na Bliskim Wschodzie każda kobieta wygląda jak Kardashian"

Kim Kardashian to jedna z najpopularniejszych celebrytek na świecie, na której wzorują się miliony kobiet. Nic więc dziwnego, że doczekała się sobowtórki. Blogerka z Dubaju wygląda identycznie.

Kim Kardashian bez wątpienia można nazwać największą celebrytką show-biznesu. Kiedyś asystentka Paris Hilton dziś gwiazda numer jeden, na której wzorują się kobiety na całym świecie. Niektóre z nich na tyle inspirują się stylem Kardashianki, że wyglądają identycznie, co ona jak. Do takich należy np. Sonia Ali, której nie sposób odróżnić od amerykańskiej gwiazdy.

Kim Kardashian ma sobowtórkę

Jak donosi "The Sun" Sonia Ali jest blogerką, której specjalnością są porady kosmetyczne i makijaż. Pochodząca z Londynu kobieta od kilku lat mieszka na stałe w Dubaju, gdzie wraz ze swoją siostrą nagrywają tutoriale makijażowe. Ich konto śledzi ponad milion użytkowników, na co z pewnością wpłynął fakt, iż Sonia wygląda identycznie, jak Kim.

Rażące podobieństwo zauważyli również internauci, jednak sama zainteresowana nie czuje się wyjątkowa w tym aspekcie.

Na Bliskim Wschodzie każda kobieta wygląda jak Kardashian. Ludzi tutaj mieszkających to nie szokuje, ponieważ każdy ma ciemną karnację, ciemne brwi i brązowe oczy- tłumaczy blogerka.
 

Na większości zdjęć nie mogliśmy odróżnić obu pań. Przekonajcie się zresztą sami.

Kim Kardashian również świetnie zna się na makijażu, a jej córka idzie w jej ślady od najmłodszych lat.

Zobacz wideo
Więcej o: