Kim Kardashian ma sześć palców? Zdjęcie, które pokazała jest już hitem sieci. A uwagi od stóp nie odwrócił nawet seksowny kostium

Kim Kardashian opublikowała zmysłowe zdjęcie, na którym pozuje z młodszą siostrą, Kylie Jenner. Spostrzegawczy fani zauważyli, że Kim ma na nim aż sześć palców u stóp.

Kim Kardashian zawsze publikuje zdjęcia, na których stara się wyglądać idealnie. Piękny makijaż, ułożone włosy i modna, zawsze dobrze leżąca stylizacja. Celebrytce często zarzucano, że korzysta z programów do retuszu, a każdy wie, że przyłapanie gwiazdy na przerabianiu zdjęć to niezła wpadka. Niestety, właśnie zaliczyła ją sama Kim.

Kim Kardashian ma sześć palców

Kim opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które ma być reklamą perfum sygnowanych jej nazwiskiem. Gwiazda nie jest na nim sama. Tuż obok pozuje młodsza siostra, Kylie Jenner. Obie ubrane są w obcisłe, materiałowe kombinezony, które są tak wycięte, aby zmysłowo odsłonić jedną nogę.

Jak wiadomo, internauci zwrócą uwagę na wszystko. Zauważyli, że na tej fotografii Kardashian ma... sześć palców u stóp. I to prawda! Wystarczy się przyjrzeć i policzyć. W komentarzach od razu pojawiło się mnóstwo pytań związanych z nieudanych retuszem.

Czy mi się wydaje, czy ona ma sześć palców? Niech ktoś mi to wyjaśni! Liczyłem już tyle razy.
Czemu masz sześć palców?
Ten szósty palec jest ikoniczny - skomentował  bloger i celebryta Perez Hilton.
 

Kim Kardashian kocha konturowanie twarzy, wiemy. Ale North? Spróbowała. Efekt bardzo nas rozbawił:

Zobacz wideo

Myślicie, że Kim przerabia swoje zdjęcia?

KB