Kim Kardashian zdradziła swój sposób na nienaturalnie wąską talię. Ponoć to zasługa popularnej diety, ale jakoś trudno nam w to uwierzyć

Kim Kardashian najpierw zszokowała świat wydatną pupą, teraz zadziwia niebywale wąską talią. Jej sposób? Łatwiejszy niż się wydaje.

Kim Kardashian wciąż dąży do figury idealnej. Celebrytka przyzwyczaiła już nas do tego, że chętnie obnosi się ze swoimi kształtami. Wielką pupę podkreśla obcisłymi ubraniami, nie stroni też od dekoltów. Najnowszy atut Kardashianki to niebywale wąska talia. Skąd się wzięła? Na szczęście już wiemy.

One też kiedyś chętnie chwaliły się swoimi kształtami:

Zobacz wideo

Kim Kardashian wycięła sobie żebra?

Po gali Met, kiedy to Kim pokazała się w sukience, która opinała jej ciało do granic możliwości, internauci uważali, że Kim wycięła sobie żebra. Jej talia wyglądała jak przecinek. Oczywiście była to zasługa gorsetu, ale na ostatnich zdjęciach Kardashian West również prezentuje się niezwykle szczupło.

Anastasia Soare, właścicielka popularnej firmy kosmetycznej Anastasia Beverly Hills, spytała Kim, jaka jest tajemnica jej znikającej talii. 

Myślę, że to zasługa tego, że zostałam weganką - odpowiedziała zadowolona z siebie celebrytka.

Dieta wegańska jest obecnie bardzo popularna, pewnie wielu z was również nie spożywa produktów pochodzenia zwierzęcego. Dajcie znać, czy Wam również zniknęły dzięki temu żebra.

jm

Więcej o: