Kim Kardashian wspomina ślub z Kanye Westem. Pokazała też nieznane dotąd kulisy ceremonii

Kim Kardashian i Kanye West obchodzili niedawno piątą rocznicę ślubu. Z tej okazji naczelna celebrytka Hollywood pochwaliła się w sieci mnóstwem zdjęć z tej właśnie ceremonii.

Początkowo chyba mało kto wierzył w tę miłość, aż w końcu Kim Kardashian i Kanye West stanęli na ślubnym kobiercu. Uroczystość miała miejsce już pięć lat temu w urokliwej Florencji. Wesele młodzi małżonkowie urządzili w zabytkowej posiadłości z 1595 roku. Kim w dniu ceremonii miała na sobie zjawiskową suknię prosto od Givenchy, zaprojektowaną przez Riccardo Tisci. Dziś, po upływie tych pięciu lat, Kardashiance zebrało się na wspomnienia. Na Instagramie opublikowała mnóstwo zdjęć, które wcześniej nie ujrzały światła dziennego. 

Zobacz wideo

Kim Kardashian i Kanye West obchodzą 5. rocznicę ślubu

Kim pokusiła się też o kilka słów wspomnień. 

To był mój dzień ślubu, prawie 5 lat temu we Włoszech. Ledwo udało mi się zasłonić welonem, wypychano mnie gorączkowo za drzwi katedry, ponieważ Andrea Bocelli zaczął śpiewać i nie mogłam tego przegapić. Nie miałam pojęcia, że to naprawdę on, dopóki nie dotarłam na miejsce. Tyle niesamowitych wspomnień - czytamy.
 
Pięć lat temu poślubiłam mojego najlepszego przyjaciela - napisała Kim pod kolejnym postem.

Myślicie, że to już miłość na całe życie? 

DH