Maffashion imprezuje z Julią Wieniawą. Przy okazji pokazała ich stare zdjęcie. Aktorka wspomina: Z Wami to zawsze dobre imprezy. Zmieniły się?

Za nami impreza marki Zaladno, na której bawiła się Maffashion, a także Julia Wieniawa. Blogerka pochwaliła się wspólnym zdjęciem z imprezy, a także pokazała archiwalną fotkę.

W warszawskim Teatrze Sabat odbyła się świąteczna impreza marki. Gwiazdą wieczoru, tak samo zresztą jak kampanii reklamowej, była Beata Kozidrak. Na przyjęciu nie brakowało również innych celebrytek, a wśród nich znalazła się Maffashion i Julia Wieniawa. Obie panie świetnie bawiły się w swoim towarzystwie, co zrelacjonowała Maff na swoim Instagramie. 

Julia Wieniawa i Maffashion wspólnie imprezują

Na Instagramie Maffashion pojawiło się wspólne zdjęcie blogerki z Julią Wieniawą. Obu paniom towarzyszył Damian Siczek, przyjaciel, a także fryzjer Kuczyńskiej. Co więcej, Maff pokazała również ich wspólną fotkę sprzed kilku lat.

 

Archiwalne wspólne zdjęcie skłoniło Wieniawę do refleksji. Aktorka przyznała, że imprezy z Maff i jej przyjacielem zawsze są udane.

Wow, ale zmiany. Pamiętam to zdjęcie! Z Wami od zawsze dobre imprezy, haha - skomentowała Wieniawa.

Nowa przyjaźń w show-biznesie?

Maffashion opowiedziała o swojej relacji z Sebastianem Fabijańskim:

Zobacz wideo

RG