Maffashion imprezuje z Julią Wieniawą. Przy okazji pokazała ich stare zdjęcie. Aktorka wspomina: Z Wami to zawsze dobre imprezy. Zmieniły się?

Za nami impreza marki Zaladno, na której bawiła się Maffashion, a także Julia Wieniawa. Blogerka pochwaliła się wspólnym zdjęciem z imprezy, a także pokazała archiwalną fotkę.

W warszawskim Teatrze Sabat odbyła się świąteczna impreza marki. Gwiazdą wieczoru, tak samo zresztą jak kampanii reklamowej, była Beata Kozidrak. Na przyjęciu nie brakowało również innych celebrytek, a wśród nich znalazła się Maffashion i Julia Wieniawa. Obie panie świetnie bawiły się w swoim towarzystwie, co zrelacjonowała Maff na swoim Instagramie. 

Julia Wieniawa i Maffashion wspólnie imprezują

Na Instagramie Maffashion pojawiło się wspólne zdjęcie blogerki z Julią Wieniawą. Obu paniom towarzyszył Damian Siczek, przyjaciel, a także fryzjer Kuczyńskiej. Co więcej, Maff pokazała również ich wspólną fotkę sprzed kilku lat.

Archiwalne wspólne zdjęcie skłoniło Wieniawę do refleksji. Aktorka przyznała, że imprezy z Maff i jej przyjacielem zawsze są udane.

Wow, ale zmiany. Pamiętam to zdjęcie! Z Wami od zawsze dobre imprezy, haha - skomentowała Wieniawa.

Nowa przyjaźń w show-biznesie?

Maffashion opowiedziała o swojej relacji z Sebastianem Fabijańskim:

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Komentarze (3)
Maffashion imprezuje z Julią Wieniawą. Przy okazji pokazała ich stare zdjęcie. Aktorka wspomina: Z Wami to zawsze dobre imprezy. Zmieniły się?
Zaloguj się
 • Gość: niesamowite

  Oceniono 7 razy 7

  archiwalne zdjęcie sprzed pół roku dwóch pustaczek gościnnych w kroku

 • Gość: onn

  Oceniono 4 razy 4

  Tobie tylko imprezy w głowie, pomyśl o studiach "aktorko "

 • Gość: :(

  Oceniono 2 razy 2

  Produkty z hurtowni materiałów budowlanych...!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX