Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor debiutują na YouTube. Chcą zarażać pozytywną energią: Przygotujcie się, że będą kłotnie, będzie jatka

Joanna Koroniewska z mężem Maciejem Dowborem postanowili założyć kanał na YouTube. Nosi on nazwę "Dowbory be happy". Ich głównym celem będzie zarażenie jak największej liczby widzów pozytywną energią. Czy dadzą radę?

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są szczęśliwym i lubianym małżeństwem w świecie show-biznesu. Para słynie ze specyficznego poczucia humoru, którym postanowiła podzielić ze swoimi fanami. We wtorek wieczorem na Instagramie aktorki pojawił się filmik, który jest zapowiedzią ich wspólnego kanału na Youtubie.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zakładają kanał na YouTube

Lodówka nadal zepsuta. Doszła jeszcze angina w prezencie u przedstawicielki młodszego pokolenia. W takich momentach nie pomaga NIC, tylko dobry humor. A MY go jeszcze nadal nieustająco mamy. Na szczęście. Dziś krótka zapowiedź a w każdy czwartek wrzucać Wam będziemy odrobinę tego, czego My mamy na co dzień AŻ NADTO. Wiadomo. Bo Dowbory be happy. Tytuł przecież zobowiązuje. - napisała aktorka pod postem z zapowiedzią.
 

W filmiku możemy zobaczyć gości, którzy towarzyszyli Joasi i Maćkowi podczas nagrań. Był to Misiek Koterski i Małgorzata Socha, którzy skomentowali pomysł pary. 

Przygotujcie się, że będą kłótnie, będzie jatka, bo Dowbor to cham i menda - podsumował Misiek Koterski.
To niezły kanał. Wasze brudy rodzinne będziemy mogli wszyscy zobaczyć - dodała Małgosia Socha.

Oczywiście, komentarze gości były żartobliwe i nie miały na celu skrytykowania pomysłu. Całe nagranie jest bardzo zabawne i mimo że para nie zdradziła dokładnie tematyki ich wideo, to możemy być pewni, że będą całkowicie w ich stylu. Pierwszy filmik możecie zobaczyć poniżej:

 

Pod postem aktorki pojawiło się wiele komentarzy fanów, którzy wyrażają ogromne zadowolenie i z niecierpliwością czekają na pierwszy filmik, który ukaże się już w czwartek.

Super, ależ się cieszę, to zapewne będzie przyjemne dla oka.
Aaaaaaaa!! Czad, już się nie mogę doczekać. To będzie coś ekstra.

Będziecie oglądać?

BO

Poniżej możecie zobaczyć wywiad z Joanną Koroniewską, która opowiada o pracy z mężem.

Zobacz wideo
Więcej o: