Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski w październiku 2022 roku poinformowali, że się rozwodzą. Była to dość szokująca wiadomość. Para rozstała się w zgodzie. Jednak niedawno aktorka zaczęła otwierać się w wywiadach u Żurnalisty i w podcaście "Mamy tak samo" na temat szczegółów, które doprowadziły do zakończenia małżeństwa. "Bliskość zaczęła być trudna, bo się rozjeżdżaliśmy w wizji wspólnego życia... Ja potrzebuję tej przestrzeni dla siebie. Piotrek musi być blisko i ściśle z kimś. Jak się spotkają takie dwie osoby, to jest to bolesne" - mówiła. Stramowski wystosował oświadczenie. Teraz to znowu Warnke zabrała głos.
Były mąż Warnke wystosował oświadczenie, w którym wyznał, że zamieszczone wideo na temat dzielenia się osobistymi sprawami, które nazwał "werbalną biegunką", nie odnosiło się do wywiadu byłej żony. Był to jedynie zbieg okoliczności, który został źle odczytany. Napisał także, że nie miał nawet okazji posłuchać najnowszych wypowiedzi Katarzyny Warnke. Teraz to aktorka postanowiła załagodzić sytuację.
Notabene: Zostawcie gościa w spokoju. Jest spoko! Nawet więcej niż spoko. #couplegoals #happyafter #fakenewsmedia #mamytogdzieś #luuudzie - napisała pod wspólnym zdjęciem.
Katarzyna Warnke dodała też relację na InstaStories. Wygląda na to, że razem z Piotrem Stramowskim są w podróży pociągiem. Aktorka dodała zdjęcie byłego męża, który macha do kamery. "Helooooł. Pozdrawiamy fejkniusy z d**y" - napisała. Jak widać, para po rozstaniu wciąż ma ze sobą świetny kontakt, wszak wspólnie wychowują czteroletnią córkę. Więcej zdjęć Warnke i Stramowskiego znajdziecie w galerii u góry strony.
Baron przeczytał komentarz o rodzinie. "Wszystkiego najlepszego dla waszej trójki". Tak zareagował
Boczarska nie jest zadowolona z udziału Natsu w "Tańcu z Gwiazdami". "To dla niej ujma"
Dzień po rozprawie Baron zdecydował się na kolejną zmianę. Internauci zachwyceni
Ralph Kamiński nie gryzł się w język w restauracji Gessler. "Czy pani czupiradło jest tutaj dzisiaj?"
Edyta Pazura o finansach w małżeństwie. Takie ma podejście do wspólnego konta
Takiego telefonu w "Szkle kontaktowym" jeszcze nie było. Nagranie to hit
Perkusista Perfectu potrzebuje pomocy. Hołdys apeluje: Niech dziś ten świat do niego też się uśmiechnie
Roznerski uciekł do lasu i urządził się na 82 m2. W domu wykorzystał niebanalne rozwiązania
Gwiazda "Jaka to melodia?" ma azyl w Warszawie. To tu znika po programie