25 listopada w Warszawie odbyło się spotkanie prasowe promujące program "Must be the music". Przypomnijmy, że najnowsza, 13. już, edycja formatu rusza wiosną 2026 roku. W jury ponownie zasiądą: Natalia Szroeder, Sebastian Karpiel-Bułecka, Dawid Kwiatkowski oraz Miłosz "Miuosh" Borycki. Wiadomo również, że żadne zmiany nie zaszły, jeśli chodzi o prowadzących show. W tej roli nadal będą sprawdzać się Patricia Kazadi, Maciej Rock oraz Adam Zdrójkowski. Wszyscy wymienieni pojawili się na listopadowej imprezie promującej program. Tak się prezentowali.
Tego dnia uwagę fotoreporterów przyciągnęła z pewnością Natalia Szroeder. Piosenkarka na imprezie pojawiła się we wściekle czerwonym koronkowym komplecie, na który składały się spódnica z wysokim stanem i trenem oraz top z golfem, za to odsłaniający brzuch. Całość była prześwitująca. Warto nadmienić, że stylizację uzupełniały przeźroczyste sandały na szpilce. Gwiazda zrezygnowała z biżuterii i postawiła na proste włosy z grzywką typu curtain bang (zobacz więcej: Szroeder postawiła na ostre cięcie. Fryzjer gwiazd mówi o hitowej grzywce) oraz stonowany makijaż. Trzeba przyznać, że całość prezentowała się ciekawie oraz odważnie.
Na interesującą stylizację postawiła również Patricia Kazadi. Aktorka połączyła biały gorsetowy top z długą szarą spódnicą z wysokim stanem. Całość uzupełniały białe szpilki. Ten elegancki styl gwiazda przełamała, dodając sportowe dodatki w postaci szerokiej bomberki oraz przewiązanej w talii czerwonej bandany. Ponadto Kazadi związała włosy w wysoki kucyk i postawiła na delikatny makijaż.
A jak prezentowali się panowie? Sebastian Karpiel-Bułecka prostą stylizację, na którą składały się jeansy i biały top, uzupełnił kurtką w ciekawy zwierzęcy print. Z kolei Dawid Kwiatkowski i Maciej Rock postawili na urocze sweterki, które połączyli z koszulami w paski. Stylowo. ZOBACZ TEŻ: "Utopiłem 200 tys. zł". Adam Zdrójkowski o nieudanym interesie
Występ Steczkowskiej w Sopocie rozjuszył widzów, a Młynarska wytknęła TVN błąd
Tego telefonu w "Szkle kontaktowym" nie przewidzieli. Reakcje prowadzących bezcenne
Dolly Parton nie żyje. Gwiazda country miała 80 lat
Dolly Parton trafiła przed śmiercią do szpitala. Wiadomo, co jej dolegało
Dom z ogrodem przestał im wystarczać? Koroniewska i Dowbor wybrali nietypowe rozwiązanie
Woronowicz przemówił w kościele i opowiedział o... swojej teściowej. "To może być dla kogoś szok"
Andrzej Seweryn zaskoczył wyznaniem o... Britney Spears. "Wszedłem w tę postać"
Ostro zakpił z Trumpa na antenie show. Przesadził. Czuję ciary żenady
Gwiazda "Gogglebox" znów zakochana. Pochwaliła się romantycznymi kadrami