Patricia Kazadi

Patricia Kazadi jest telewizyjną prezenterką, aktorką, wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. Kazadi przez wiele lat pobierała lekcje tańca i gry na instrumentach. Jest znana między innymi z roli prowadzącej programy „You Can Dnce” i „X Factor”. W 2013 roku wydała debiutancką płytę „Trip”.

Imię i nazwisko: Patricia Kazadi
Data urodzenia: 17 marca 1988
Miejsce urodzenia: Warszawa
Zawód: piosenkarka, aktorka, prezenterka, autorka tekstów, kompozytorka
Facebook: facebook.com/patriciakazadi/
Instagram: @_kazadi_
Oficjalna strona: patriciakazadi.com

Patricia Kazadi - życie prywatne

Rodzicami Patrici Kazadi są Barbara i Jofa Kazadi. Barbara Kazadi pochodzi z lubelskiego Łukowa, natomiast Jofa urodził się w Demokratycznej Republice Konga skąd później przeniósł się do Polski.
Po maturze Paticia Kazadi podjęła studia na Politechnice Warszawskiej, jednak po pewnym czasie zrezygnowała ze studiów z powodu niezaliczonych przedmiotów. Następnie rozpoczęła studia w Szkole Głównej Handlowej, jednak tych studiów również nie udało jej się ukończyć. Uczyła się również w Aktorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu II stopnia w Warszawie. Ponadto przez okres dwóch lat ćwiczyła taniec nowoczesny, poza tym komponuje i gra na fortepianie.

Kariera

Debiut Patrici Kazadi odbył się w 2002 roku w programie „Szansa na sukces”. Kazadi wystąpiła na scenie w odcinku, w którym gośćmi byli członkowie zespołu Szwagierkolaska. W tym okresie Patricia aktywnie brała udział w różnego rodzaju castingach.
Na antenie telewizji TVN Lingua prowadziła program językowy „Everyday English”. W 2007 roku zajęła trzecie miejsce w programie rozrywkowym „Jak oni śpiewają”. Dwa lata później wystąpiła w specjalnej, mistrzowskiej edycji „Jak oni śpiewają” i zajęła w rywalizacji piąte miejsce.
W 2010 roku wokalistka wzięła udział w „Tańcu z gwiazdami”. Partnerem Kazadi na parkiecie był Łukasz Czarnecki, para zajęła czwarte miejsce. W 2011 roku po raz pierwszy poprowadziła program taneczny „You Can Dance”. Na początku 2013 roku została prowadzącą trzeciej edycji show „X Factor”. Poza tym pojawiała się w serialach i filmach, na przykład „Daleko od noszy”, „Na Wspólnej”, „Ranczo” i „Bodo”. W 2013 roku miał premierę pierwszy album artystki „Trip”, na którym znalazły się single „Hałas”, „Wanna Feel You Now” i „Przerywam sen”.

patrycja kazadi

Więcej o:

patrycja kazadi

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.