Patricia Kazadi zażenowana popisami Tamary Gonzalez Perei. Nie dowierzała

Patricia Kazadi z zażenowaniem komentuje zachowanie Tamary Gonzalez Perei. Zwraca też uwagę na coraz dziwniejsze pomysły na biznes, które funkcjonują w internecie.

Tamara Gonzalez Perea jeszcze niedawno była utożsamiana ze światem mody, który potrafiła w znakomity sposób przybliżać. Obecnie o Macademian Girl jest głośno za sprawą jej występu w "Sprawie dla reportera". Przedstawiła się w nim jako "certyfikowana soul coach", która uzdrawia dźwiękiem. Popisy gwiazdy spotkały się z szeroką krytyką. Teraz swojego zażenowania nie ukrywa Patricia Kazadi

Zobacz wideo Taneczne wideo Patrycji Kazadi

Patricia Kazadi jest zażenowana zachowaniem Tamary Gonzalez Perei

Gwiazda na InstaStories podzieliła się krótkim nagraniem, na którym Tamara stara się "leczyć" w ekstrawagancki sposób. Filmik opisała używając dosadnych słów.

Mój mózg po newsach ostatnich dni. Ja to chyba jestem z innej planety. Czy świat oszalał?

Patrycja Kazadi nie rozumie TamaryPatrycja Kazadi nie rozumie Tamary instagram.com/ kazadi_official

W następnej rolce Patricia Kazadi z poirytowaniem opowiedziała o pewnej kobiecie, która sprzedaje fragmenty własnego ciała.

Laska handluje fragmentami własnego ciała. Ma grono klientów, którym sprzedaje m.in. paznokcie, odciski, łupież, brudne chusteczki, przepocone rzecz. Jej przeciętne zarobki miesięczne oscylują w przedziale od pięciu do dziesięciu tys. dolarów. Sama miałam kilka zapytań o brudne rajstopki, majteczki czy noszone buty. Wierzę więc, że zapotrzebowanie ewidentnie jest.

Patrycja Kazadi jest przerażona zachowaniem internautkiPatrycja Kazadi jest przerażona zachowaniem internautki instagram.com/ kazadi_official

Karolina Korwin-Piotrowska uderza w Tamarę Gonzalez Pareę

Wcześniej o zachowaniu Tamary dosadnie wypowiedziała się Karolina Korwin-Piotrowska. Dziennikarka przypomniała, ile kosztuje podatników TVP, w której wystąpiła Gonzalez.

Dwa miliardy z budżetu rocznie. My za to płacimy. To są nasze podatki.

A co wy uważacie o popisach Tamary?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.