Patricia Kazadi o wyglądzie w show-biznesie. "Jesteśmy spaczeni". Ma swoje obawy [PLOTEK EXCLUSIVE]

Patrycja Kazadi w rozmowie z Plotkiem zdradziła swoje ulubione metody pielęgnacyjne. Przy okazji wypowiedziała się na temat zabiegów medycyny estetycznej i presji młodego wyglądu, szczególnie w show-biznesie.

Patricia Kazadi przez problemy zdrowotne zniknęła na jakiś czas z show-biznesu. Wróciła jednak na ścianki, a także została prowadzącą programu "Perfect Picture". Na jednym z eventów kosmetycznych w rozmowie z Plotkiem opowiedziała o tym, jak wygląda jej pielęgnacja. Zdradziła także, czy stosuje zabiegi medycyny estetycznej. Nie ulega presji. 

Zobacz wideo Patricia Kazadi o wyglądzie i pielęgnacji

Patricia Kazadi o pielęgnacji i medycynie estetycznej. "Strasznie się boję"

Patricia Kazadi w rozmowie z reporterem Plotka Maciejem Lechocińskim przyznała, że show-biznes jest "spaczony" na punkcie młodego wyglądu. Dodała, że najważniejszym kosmetykiem w jej pielęgnacji jest krem z filtrem przeciwsłonecznym, który przeciwdziała procesom fotostarzenia skóry. 

Słońce jest codziennie i to, że nie pali nas w twarz, nie jest trzydzieści stopni Celsjusza, to nie oznacza, że ono nie opala i nie uszkadza naszej tkanki zewnętrznej skóry, przez co no starzejemy się. Chcemy być wiecznie młodzi prawda? Zwłaszcza w show-bizie, to prawda, jesteśmy spaczeni - powiedziała.

Podkreśliła, że sama wykonuje najprostszą pielęgnację.

Mam młodszą siostrę, która jest pasjonatką skincare'u, selfcare'u i ona ma tą kilkuetapową, koreańską pielęgnację, ja natomiast stosuję babci pielęgnację, myję się jednym mydłem, smaruję się jednym kremem. Jedna rzecz, której nie robię, to nie kładę się spać w makijażu, to jest podstawa. Piję dużo wody, staram się nie pić alkoholu, bo to od razu widzę po mojej twarzy.

Kazadi na razie nie korzysta z medycyny estetycznej, bo boi się, że efekty zabiegów mogą jej nie zadowalać. Być może inaczej będzie w przyszłości.

Strasznie się boję, że popełnię jakiś błąd, że czegoś nadużyję, że już potem będzie to nieodwracalne, ale uważam, że wszystko jest dla ludzi, nie krytykuję, nie zapieram się rękami i nogami, że nie będę, bo myślę, że za dziesięć lat się spotkamy i wtedy powiem ci dokładnie, ile zabiegów mam już za sobą.

Patricia Kazadi dodała także, że ma w planach zadbać o swoje ciało. Tego, jaki zabieg planuje, dowiecie się z naszego wideo na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.