Gwiazdy chętnie pojawiają się na branżowych wydarzeniach, dzięki którym mogą zaprezentować się w różnych stylizacjach. Tym razem celebryci 24 marca wybrali się na galową premierę spektaklu "Tylko miłość" w reżyserii Anny Oberc. Na ściance mogliśmy zobaczyć m.in. Jacka Kopczyńskiego, Annę Powierzę oraz Małgorzatę Ostrowską-Królikowską.
Na wydarzenie przybył Jacek Kopczyński. Aktor pod koniec stycznia br. ogłosił, że znowu jest w związku. Jeszcze do niedawna był z Klaudią Kardas, autorką kontrowersyjnej książki "Kokainowa księżniczka". Dziś Kopczyński nie ujawnia personaliów ukochanej, która nie jest związana z show-biznesem. Na premierze spektaklu pojawił się sam. Aktor postawił na szarość - wybrał golf i kurtkę oraz kaszkiet w tym kolorze. Całość uzupełnił bordowymi spodniami i czarnymi, eleganckimi butami. Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie przepuściła okazji, by pojawić się na ściance. Aktorka pokazała się w brązowym garniturze i białym t-shircie. Stylizację uzupełniła dużą, lakierowaną torebką w podobnym kolorze do kreacji, a także sporymi, czerwonymi kolczykami w kształcie kwiatów.
Aktor, który zasłynął z roli Pawła Krzyżanowskiego w "Pierwszej miłości", pojawił się na premierze z żoną u boku. Krawczyk pozował w w czarnych spodniach z ekstrawaganckim paskiem, koszuli i szarej marynarce. Jego żona połączyła kolory. Ukochana aktora postawiła bowiem na białą marynarkę i ciemny kombinezon, do którego dopasowała czerwone szpilki. Anna Powierza również uświetniła ten wieczór swoją obecnością. Serialowa "Czesia" postawiła jednak na "losowość" stylizacji. Do luźnych, szarych spodni w białe paski dobrała oversize'ową niebieską koszulę. To nie koniec. Pod nią zobaczyliśmy jaśniejszy od dołu szary sweter z przyczepionymi cekinami. Na głowie aktorki pojawiła się wiosenna opaska. Wszystko wyglądało jak pomieszane z poplątanym. Małgorzata Lewińska również pozowała na ściance. Aktorka pojawiła się na wydarzeniu w beżowej koszulki z krótkim rękawem i żabotem. Postawiła na szerokie, garniturowe spodnie i czarne buty. W jej dłoni nie zabrakło torebki.
Rutkowski rusza w pościg za Romanowskim! Tylko nam wyjawił: Gleba i pozamiatane
Córka Fraszyńskiej i Gonery też robi karierę w show-biznesie. Tak wygląda 35-letnia Nastazja
Żona Gortata szuka pracownika. Lista wymagań jest długa. Kwestia pensji oburza
Zaskakujące wieści ws. ślubu Viki Gabor. Takich słów nikt się nie spodziewał
Pola Wiśniewska zmieni nazwisko po rozwodzie? Jednoznaczna odpowiedź
Wiemy, kto wygrał "Must be the music". Widzowie zdecydowali
Sikora zapytany o Wojewódzkiego. Nie owijał w bawełnę. "Niektóre teksty z jego ust to..."
Tak Kazadi i Szroeder wystroiły się na finał "Must be the music". Co za buciory!
Kurzopki wywijają na środku ulicy. Odpięli wrotki na wakacjach w Budapeszcie