Monika Richardson ostatnio przechodzi etap zmian. Zakończył się jej ponad dwuletni związek z Konradem Wojterkowskim. Dziennikarka otworzyła się na nowe doświadczenia - kilka miesięcy temu przeszła rytuał smoczego oddechu z jasnowidzką i szamanką, uczestniczy także w sesjach hipnozy. Richardson postawiła także na radykalną zmianę wizerunku. Przez lata nosiła blond włosy, których zmieniała się jedynie długość. Teraz obcięła je na krótko i przefarbowała na odważny kolor. Niektórzy skrytykowali ją za zmianę fryzury, do czego odniosła się w długim poście na Instagramie.
Monika Richardson w nagraniu na Instagramie pokazała, jak spędziła ostatni wieczór. Opatrzyła je wpisem, w którym nie kryje zaskoczenia tym, że wokół jej fryzury powstało takie zamieszanie. "Myślałam, że może nie będzie trzeba, ale wygląda na to, że #takimamyklimat i wszystko musi być tłumaczone dużymi literami. Trudno. Otóż mam 51 lat, dwójkę dorosłych dzieci. Jestem po trzech małżeństwach. Spędziłam 25 lat w mediach. Mieszkam w stolicy dużego kraju. Mam wyższe wykształcenie. Władam biegle trzema językami" - zaczęła. W dalszej części wpisu odpowiedziała na negatywne komentarze i zarzuty, które zostały skierowane w jej stronę.
Czy naprawdę, do jasnej chol*ry, muszę się tłumaczyć, jakiego koloru są moje włosy? Nie, to nie był wypadek. Nie, nie zrobiłam tego, żeby "zaistnieć", bo już istnieję. Nie, nie mam kryzysu wieku średniego. Mam w głębokim poważaniu, czy to wypada i czy to przystoi. I nie, nie próbuję i nie chcę być podobna do nikogo. Taka jestem dzisiaj, świadomie i odpowiedzialnie i owszem, można zostawić ze mną dziecko, dalej nie biorę narkotyków, nie jeżdżę po pijaku i nie angażuję się w ryzykowne zachowania seksualne. Po prostu zmieniam kolor włosów. Dziękuję za wypowiedź - zakończyła.
Po tym, jak Monika Richardson pierwszy raz zaprezentowała się w nowej fryzurze, otrzymała zarówno komplementy, jak i krytyczne komentarze. "Pani Moniko nareszcie krótkie włosy! To właśnie cała pani super i z pazurem!", "Pięknie. Taka piękna twarz nabrała z tą fryzurą takiego pazura" - pisali niektórzy fani. Inni nie szczędzili jednak przykrych słów. "Litości", "Serio? Komu się to podoba", "Postarzyła panią ta fryzura" - mogliśmy przeczytać. Więcej zdjęć Moniki Richardson w nowej fryzurze znajdziecie w galerii na górze strony.
18-latek z "Must Be the Music" dostał pismo od prawnika rodziców. Poszło o słowa, które powiedział w programie
Wieści o córce Gonery i Przygody przyszły 30 marca. Wielki sukces Nastazji
Po latach ujawniono, na co miał chorować książę Filip. Rodzina królewska ukrywała prawdę?
Nowe wieści ws. zdewastowanego muralu Kory. Pojawiły się problemy. "Raczej niemożliwe będzie..."
Fani podzieleni zachowaniem i wyglądem Angeliny Jolie. To zaczęli jej wytykać
Nie chciał roli w "Domu", a zrobiła z niego gwiazdę. Serialowy Andrzej Talar u szczytu sławy zostawił wszystko
Odpadł i powiedział to wprost. Mateusz Pawłowski ocenia konkurencję z "TzG"
Nowe doniesienia w sprawie śmierci Magdaleny Majtyki. Chodzi o jej samochód
Ralph Kaminski ostro o Krystynie Prońko. "Antypatyczna osoba". Tak mu odpowiedziała